Търся всякаква информация за "Зелена карта"!!!

  • 2 575
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте, и представа нямам дали темата ми е за тук, но не измислих къде да я пусна...Та скоро си направих регистрация за green card и ще ми е от полза всякаква информация-на хора, които са кандидатствали и са спечелили, на такива които не са, как са участвали в лотарията (от американски сайт или чрез български посредник), има ли реален шанс да се спечели карта, ще се радвам ако пишат и хора, които по такъв начин вече живеят и работят (направо като от рекламата прозвуча) в САЩ-дали са доволни, как се е развил животът им....абе всичко ще ми е от полза, тък като имам ужасно много неизвестни в главата си, а желанието ми е......огромно! Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 7 091
Здравейте, и представа нямам дали темата ми е за тук, но не измислих къде да я пусна...Та скоро си направих регистрация за green card

Извинявай, няма да съм съвсем по въпроса ти, но как така си "направи" регистрация за Зелена карта?  Shocked Новата лотария още не е започнала, даже не са обявили резултатите от старата още.  newsm78
Ако случайно си и платила на някой за тази "регистрация", просто се прости с парите си, защото лотарията за Зелена карта е НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНА и се провежда САМО И ЕДИНСТВЕНО на официалния правителствен сайт ето тук:
http://www.dvlottery.state.gov/

Всичко останало е лъжа и измама.
Иначе познавам доста спечелили и дошли тук и мога да си позволя да дам съвет- направи всичко възможно преди да пристигнеш тук да владееш на много добро до отлично ниво английски. Това ще улесни неимоверно старта ти в страната.
А иначе е дом като дом навсякъде, както си го направиш.  Peace

# 2
  • Мнения: 276
 Ето ти един форум точно за това: http://forum.all.bg/postlist.php?Board=greencard

# 3
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета, явно аз съм доста глупава или...наивна. все си мисля че няма такива алчни и нечестни хора, но явно бъркам някъде. Наистина нямах информация и тръгнах на сляпо да търся и .....както и да е. Благодаря ви.

Общи условия

Активация на акаунт