Отговори
# 1
  • Мнения: 541
благодаря атлантика  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 6
АТЛАНТИКА,СУПЕР СИ!!! БЛАГОДАРЯ ТИ!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 343
То било фасулска работа, но само нашата темичка. Обаче като се сетя, колко труд изисква голяма тема като априлската-направооо сега разбирам Ани4ка, защо будува.

# 4
  • Мнения: 2 090
              аtlantica,поздравления и от мен за ентусиазма!
          Направо ви завиждам с Аничка как ви се занимава  Blush.
                                      Страхотни сте!




Днес се очертава един хубав слънчев ден,желая ви приятни разходки newsm68!
Моето момченце е значително по-добре днес,пу-пу  fingerscrossed,и съм много щастлива  smile3503.
А като влязох в Априлската и видях пак хубави бебешки новини,съвсем ми се повдигна настроението newsm44

# 5
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен вече в новата ни къща ..... с вече работещ интернет. Браво на Атлантика много добре се е справиба с темичката.

Днес много приятна беше разходката, Деси радвам се че сте по добре пу пу, дано ви е за последно. Ами Ани4ка къде ли е .........
Стели днес си била не преглед, как мина  .... Simple Smile

Яни кажи какво напазарува днес .......
 

# 6
  • Мнения: 343
А пък аз от 12.30ч чак сега се прибирам от разходка. След като се разделихме с Вили и Яника още доста се пошматаросвах. После отидох да взема мъжът ми, отидохме до работата ми и та един лаф с колегите. Нямам спирка. После при д-ра, който ще изражда бебчето. Оказва се, че човечето е разположено точно както трябва, с главата надолу и каза, че след 1-ви да си избера ден за раждане. Даже бебето изобщо не било огромно, както говореха другите д-ри.

Яника отмъкнах ти картичка за 20% надолу за автомивката. Имам и още една, така че който има нужда!!!!

А пък Аничка я видях по Борисова на светофарите към 17.15ч с много доволна физиономия. Като гледам и тя е правила тигели в хубавото време.

# 7
  • Мнения: 343
Хайде утре да се организираме за 11 часа пред Пощата са една срещичка.Да разтикаме малко тумбаците

# 8
  • Мнения: 142
За съм за, ще дойда;)отдавна не съм ви виждала
Луиза, ако още няма желаещ за картата за автомивка, аз мога да се възползвам;)
До утре

# 9
  • Мнения: 343
За съм за, ще дойда;)отдавна не съм ви виждала
Луиза, ако още няма желаещ за картата за автомивка, аз мога да се възползвам;)
До утре

Пазяяя!

# 10
  • Мнения: 6
Защо в 11? newsm78 амиииии ще дойда и аз Party Heart Eyes Hug

# 11
  • Мнения: 2 090
Ако е хубаво времето,и аз ще дойда Grinning.Със дребния  Mr. Green.Макар и за кратко,искам да ви видя Heart Eyes

Размислих,няма да дойдем  Sad,да не вземе Сашко да зарази някоя от вас.Съжалявам  Confused.
Ако въпреки всичко не се откажете от лекцията в петък,тогава ще има на кого да го оставя,и ще се видим.

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 18:26 от *dessi*

# 12
  • Мнения: 541
здравейте Hug
днес изобщо не съм разбрала кога сте ме включили в конферентния разговор Crazy,гласях се да излизам,направихме една малка разходка с милото
за утре надали ще мога да дойда,защото със свекървата имаме уговорка да излезем следобяд и много ще ми се събере,но в петък ако още сме 2 в 1 ще дойда Mr. Green
целувам ви и ви прегръщам всичките Hug Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 3
май май няма днес да се излиза в този дъжд
Аз съм по добре .....спах .... макар и гладна.

# 14
  • Мнения: 142
Момичета и аз ще пропусна, времето не ми харесва за разходки.
Надявам се да се видим в петък на лекцията.Пък и времето дано е хубаво тогава

Общи условия

Активация на акаунт