Паста за зъби

  • 40 347
  • 111
  •   1
Отговори
  • плевен
  • Мнения: 644
Момичета знам че е строго индивидуално но моля ви споделете каква паста за зъби използвате че вече се сбърках-купувам какви ли не скъпи пасти и нито избелват,нито имат някакъв ефект за кървящи венци.Незнам какво вече да купувам  #Crazy

# 1
  • Мнения: 13 623
От доста време ползвам избелващата на Лакалут. Много добра паста! Супер съм доволна от нея

# 2
# 3
  • Мнения: 7 723
Убедила съм се, че и при пастите за зъби всичко е само реклама.
Цената не определя качеството.
Тетраминт и Поморин с нищо не отстъпват на Блендамед, та до и и на Пърл Дропс Simple Smile

# 4
аз същи имам много ,много чуствителни зъби и ме болят от студено и топло...няма паста ,която да ми е помогнала Sad ползвала съм повечето на пазара -лакалут,сенситив...нищо не ми е помогнало ! Сега,използвам съвсем обикновенни пасти за 2-4 лв. просто за хигиена.Отдеавна съм спряла да вярвам,че паста ще ми намал;и чуствителноста на зъбите Simple Smile

# 5
  • плевен
  • Мнения: 644
аз същи имам много ,много чуствителни зъби и ме болят от студено и топло...няма паста ,която да ми е помогнала Sad ползвала съм повечето на пазара -лакалут,сенситив...нищо не ми е помогнало ! Сега,използвам съвсем обикновенни пасти за 2-4 лв. просто за хигиена.Отдеавна съм спряла да вярвам,че паста ще ми намал;и чуствителноста на зъбите Simple Smile

Имам същия проблем и точно затова питам но явно няма оправия  Confused Cry

# 6
  • София
  • Мнения: 4 736
Сега съм с AZ избелваща. Редувам най-често с разни Колгейт и Аквафреш. Понякога Елгидиум. Няма кой знае каква разлика....

# 7
  • Мнения: 97
Дълго време ползвах Локалут актив, много бях доволна, заздравява и спира кървенето/поне при мен/, после за кратко минах на сенситив, но не ми допадна. Последно в момента съм с Триса - избелващата. За избелване все още не съм забелязала, пък и те моите зъби от малка са ми леко по-жълти/а сега съм и пушачка/, но придава невероятно усещане за свежест. Цялото ми семейство много я хареса и сега ползваме всички само нея. Триса има и вариант за чувствителни венци, купих я, но не оставя същото усещане за свежест в устата и днес я подарих на майка ми, тя е с прекалено чувствителни и кървящи венци. Предполагам до две седмици ще получа някакви отзиви за това как и действа.

# 8
  • Мнения: 385
Момичета знам че е строго индивидуално но моля ви споделете каква паста за зъби използвате че вече се сбърках-купувам какви ли не скъпи пасти и нито избелват,нито имат някакъв ефект за кървящи венци.Незнам какво вече да купувам  #Crazy
И аз така се лутах, но случайно пробвах една българска - Дентал Anti- Parodontit и останах доволна Peace Сега  мисля да пробвам на Билка с грейпфрут. Наистина е много индивидуално,  зависи какъв ефект търсиш и в какво състояние са зъбите и венците ти. А това което по мое мнение е още по-важно е четката за зъби да е качвствена и подходяща за теб Peace

# 9
  • Мнения: 11
аз същи имам много ,много чуствителни зъби и ме болят от студено и топло...няма паста ,която да ми е помогнала Sad ползвала съм повечето на пазара -лакалут,сенситив...нищо не ми е помогнало ! Сега,използвам съвсем обикновенни пасти за 2-4 лв. просто за хигиена.Отдеавна съм спряла да вярвам,че паста ще ми намал;и чуствителноста на зъбите Simple Smile

Имам същия проблем и точно затова питам но явно няма оправия  Confused Cry

За кървящи венци Лакалут помня че не беше лоша ,ама пък и моите венци не са кървяли:)))))
Сега мия със Сенсодин,но нищо....
Любимата ми е Colgate Total Whitening ,но тази в шишенцата .Добре измива!
А за белотата!!!!!!Никоя паста не ми е повлияла!накрая си избелих зъбите и вече повече от година са си видимо бели,но това няма нищо общо с пастата!Тези реклами са пълни глупости,а Аквафреш е боклук и дори не измива!

# 10
  • Мнения: 11
Момичета знам че е строго индивидуално но моля ви споделете каква паста за зъби използвате че вече се сбърках-купувам какви ли не скъпи пасти и нито избелват,нито имат някакъв ефект за кървящи венци.Незнам какво вече да купувам  #Crazy
И аз така се лутах, но случайно пробвах една българска - Дентал Anti- Parodontit и останах доволна Peace Сега  мисля да пробвам на Билка с грейпфрут. Наистина е много индивидуално,  зависи какъв ефект търсиш и в какво състояние са зъбите и венците ти. А това което по мое мнение е още по-важно е четката за зъби да е качвствена и подходяща за теб Peace

Вярно!Забравих за четката!!!!!Може би тя ми поддържа зъбите бели,знам ли.......Аз ползвам Sonicare на Philips,която се води с ултразвук.Малко скъпо ми излиза като трябва да сменям главите,но който се е зарибил с тази четка от познатите ми не се е връщал назад към друга.

# 11
  • Мнения: 2 936
в момента използвам Лакалут сензитив  Peace имам леко кървене от венците ,но преди няколко дни ходих на изчистване на зъбен камък...може би трябва да си вземеш и някаква вода за изплакване след измиването на зъбите  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 62
Аз ползвам лакалут и съм доволна. Братовчедка ми учи стоматолгия и според нея Сензодин и Лакалут са едни от добрите на БГ пазара ( малко са странни на вкус ,но няма как  Confused)

# 13
  • Мнения: 1 310
Аз използвам всякакви, без тези от рода на Поморин.  Sick Но задължително ползвам вода за уста. Peace

# 14
  • Мнения: 3 459
От известно време ползвам хомеопатичната паста за зъби на Билка (с грейпфрута).
Много съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт