Ортопедична клиника Горна Баня???

  • 49 959
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Момичета имам 6г. дъщеря, която има нужда от добър специалист- ортопед. Има проблем с гръбнака и лекарите при които сме ходили немогат да и помогнат. Не сме от София и нямам впечатления от тази клиника. Ако вие имате очаквам да ме насочите към определен специалист. Благодаря ви предварително!!! Praynig

# 1
  • Мнения: 404
Здравей bubo-le4ka.Съжалявам, че имате такива проблеми.Моите впечатления от тази клиника са много добри.Когайто голямата ми дъщеря беше на 6 месеца се оказа , че има дисплазия на тазобедрените стави и там и поставиха каиши на Павлик.Детето се оправи.Отношението на доктора , който ни прие беше чудесно.Доктора се казва Венелин Алексиев и доколкото зная все още работи там.
Мисля, че момичетата от форума ще ти дадат повечко информация за тази болница и препоръки за добри специалисти за вашия случай.Аз също се поинтересувам сред приятели и ще ти пиша.
Успех.

# 2
  • Мнения: 95
За съжаление и аз за лекар няма да мога да ти помогна.Но като цяло мога да дам мнение относно специалистите и отношението им - невероятни са.Брат ми беше там,за прегледи и в последствие операция.Вниманието и времето,които му отделиха не мога да ги сравня дори с препоръчания от познат лекар в Пирогов(онзи го погледна от километър и каза,че му няма нищо  Close ).

# 3
  • Мнения: 93
Момичета благодаря ви, но ми се иска преди да отидем да съм наясно към,кого да се обърна. Зная, че доброто отношение е първото нещо, което очаква всеки човек /особено, когато се отнася за дете/, но много ми се иска да е много добър специалист. Дъщеря ми навлиза във възраст в която осъзнава много неща и въпроси от рода "Мамо, цял живот ли ще ходим по лекари и така ли ще ме боли?" са трудни за всеки родител. Неможе да игра е нормално, изморява се и това я прави много тъжна.
Благодаря ви от сърце!

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте! И аз имам дъщеричка на 4 месеца, която се роди със заболяване на съединителната тъкан - артрогрипоза, и с вродена луксация на тазобедрените стави. Още на четвъртия  ден бяхме в Горна баня. Свързахме се с проф. Владимиров, които ни запозна и с др.Кехайов и Ефремов. За последните двама има отлични отзиви. Друг много добър ортопед е др.Живков от Варна - работи в окръжна болница и той лекува дъщеря ми от втория месец до този момент. Моят съвет е да се обърнеш  към някой от последните трима лекари.    Искам да попитам майката, чието дете е с луксация, от кой момент детето е със стремената на Павлик. Как го разхожда, т.к. моята Габриела не може да влезе в количката. Дъщеря ми първоночално беше с профилактични гащички "Михаела", после с други с метална шина и сега от 10 дни е със стремената на Павлик като др.Живков ни обясни, че ще ги носим поне до годинката.

# 5
  • Мнения: 93
Относно д-р.Живков - ходихме два пъти, но и той недава логично обяснение. Направи и две мануални терапии и ни препоръча да вземем от ортопедичните пети, които той поръчва от Щатите. От цялата тази работа ефектът е нулев.
Смятам да потърся предложените от теб лекари.Мерси

# 6
  • Мнения: 404
  Искам да попитам майката, чието дете е с луксация, от кой момент детето е със стремената на Павлик. Как го разхожда, т.к. моята Габриела не може да влезе в количката. Дъщеря ми първоночално беше с профилактични гащички "Михаела", после с други с метална шина и сега от 10 дни е със стремената на Павлик като др.Живков ни обясни, че ще ги носим поне до годинката.

Здравей.Дъщеря ми беше на 6 месеца, когато и сложиха каишите на Павлик.Беше с тях почти четири месеца.На четвъртия месец доктор Алексиев ни каза, че вече всичко е наред и свалихме каишите.Количката беше по широка и детето се побираше.Е не съвсем.Крачетата не бяха съвсем разтворени, както трябваше да бъдат, но пък и не можеше само вкъщи да седиме.Желая Ви успех и скоро да се оправите.
А на теб bubo-le4ka ще ти препоръчам д-р Венелин Алексиев, също докторите , които diddoka ти препоръчва.Това са проф. Владимиров, др.Кехайов и Ефремов.Чувала съм много добри отзиви за тях.Но все пак доктора, който излекува дъщеря ми е В.Алексиев.

# 7
  • Мнения: 404
http://www.einet.bg/~alexiev/ това е сайта на д-р В.Алексиев.
bubo-le4ka  разгледай го ще ти е от полза.

# 8
  • Мнения: 404
Здравей отново bubo-le4ka.Какво стана намери ли доктор, който да Ви помогне?

# 9
Дъщеря ми е на 12 год. и миналата година й поставиха диагноза Сколиоза идиопатика.Заведохме я в Горна баня при д-р Добрин Диков,който след преглед и рентгенови снимки ни препоръча поставянето на корсет.Насочи ни към доц.Сливков-кинезитерапевт,с който работим и до днес.Той показва упражнения,които трябва да прави детето,за да може мускулатурата да заякне и да се образува т.нар."мускулен корсет",който да задържа гръбнака.Ако с това съм била молезна ще се радвам.

# 10
Здравейте!На дъщеря ми и се надува коляното.Знае ли някой към какъв специалист да се обърна,за да се реши проблема и можете ли да ми дадете координатите на добър лекар в тази област.Вече сме били в пирогов,но няма нищо счупено.Предварително благодаря!

# 11
  • Мнения: 2 013
http://www.einet.bg/~alexiev/ това е сайта на д-р В.Алексиев.
bubo-le4ka  разгледай го ще ти е от полза.

Ние водихме дъщеря ни при него,останах доволна.Препоръчвам го.  Peace
Много добър специалист!
Успех  Hug

# 12
  • в джунглата
  • Мнения: 916
и аз съм за д-р Алексиев Peace

# 13
  • Мнения: 43
Здравейте! Синът ми е на 14 години и се налага да му се направи операция на лакътната става. Може ли някой да ми препоръча добър специалист в тази област? Предварително благодаря!   bouquet

# 14
  • Мнения: 110
В  ГБ най добрите са Денев Алексиев .
Ако не бяха доктор Денев и Алексиев сега щях да съм на инвалидна количка след жестока падане от мотор бяха на 19години.Хората си разбират от работата и са професионалисти.

Общи условия

Активация на акаунт