Какво става с мен?!

  • 7 553
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте!!!Първо да кажа,4е съм щастлива,че ви има  bouquet и за пореден път ви моля за помощ! PraynigПроблемите ми започнаха от момента,в който ми поставиха диагноза ендометриоза.Имам човек до себе си от 2 год и всичко си вървеше нормално,но постепенно започнах да изпитвам 2 седмици преди цикъл болки по време на полов акт.Както и да е -той е супер внимателен,а и е търпимо.Освен това,ве4е втори месец забелязвам,4е пак същото време,освен тези болки изпитвам и ужасен дискомфорт(не знам точно как да го обясня,но е нещо като парене,щипене или като прежулено във влагалището ми) и това преминава 30-на минути след акта. Sad Правих си микробиология,понеже помислих,че са гъбички,обаче не-няма нищо.И така постепенно запо4нах да губя всякакво желание за секс и си измислях какви ли не при4ини само и само да не го направим.Просто инстинктивно някак си се дърпам като ме докосва Cry Може ли това нежелание да е резултат от хормони или просто на мен нещо не ми е наред? CryМоля ви,помагайте!Предварително благодаря! Hug

# 1
  • Мнения: 198
Здравей,

Искам да ти кажа да не се притесняваш.
Дълги години съм била с подобен проблем, парене и щипене при полов акт и след това болки, на много изследвания съм ходила но всичко ми е било наред. Обикновено се получава при неволно стягане и сухота на влагалището (проблемът е едновременно психологически и физически) Аз се оправих като започнахме с новия ми приятел да ползваме овлажняващ гел - реши ми всичките проблеми! Освен това се опитай да не мислиш за това като проблем и ще усетиш, че не е толкова дразнещо. Хигиената след полов акт също е много важна. Но най-вече- гел. Успех!

# 2
  • Мнения: 2 082
на колко години си?пробвай наистина с лубрикант.да не е психологичен проблема...?

# 3
Здравей,

Искам да ти кажа да не се притесняваш.
Дълги години съм била с подобен проблем, парене и щипене при полов акт и след това болки, на много изследвания съм ходила но всичко ми е било наред. Обикновено се получава при неволно стягане и сухота на влагалището (проблемът е едновременно психологически и физически) Аз се оправих като започнахме с новия ми приятел да ползваме овлажняващ гел - реши ми всичките проблеми! Освен това се опитай да не мислиш за това като проблем и ще усетиш, че не е толкова дразнещо. Хигиената след полов акт също е много важна. Но най-вече- гел. Успех!

Здравейте и благодаря за отговорите!  bouquet И аз мислих да не е психологичен проблема ,но ако беше така може би болката щеше да е при всеки полов акт,а не е newsm78 Странното е и,че въобще не усещам сухота,на 24 съм? Rolling EyesНякакви други идеи? Hug

# 4
  • Мнения: 198
ами тя сухотата не винаги се усеща  Wink
Аз други идеи нямам - между другото, точно това че не е всеки път, говори че може би е психологичен проблема . . . и аз бях така

# 5
  • гр. София
  • Мнения: 151
Здравйте! Ако мога да си позволя да те посъветвам нещо, то е първо да поговориш с партньора си, за това какво чувстваш. И наистина може би няма да е лошо да пробваш с овлажнител...

# 6
  • Мнения: 204
Прочетох няколко неща за ендометриозата. Предполагам ти също си ги чела, след като са ти поставили диагнозата. Не би трябвало да ти е чудно откъде идва това неприятно усещане по време на секс и то точно преди цикъл- от това, което прочетох, разбирам, че точно тогава се увеличават т.н. огнища при ендометриозата- имплантантите. И това е причина за дискомфорта, който изпитваш.
 Лечението е или оперативно отстраняване на въпросните огнища, или хормонална терапия.
 Определено ти е нужен добър специалист. Доколкото успях да прочета една бременост също би била и с лечебен ефект.
 Успех и сподели всичко с човека до тебе, няма как да не те разбере!

# 7
  • Мнения: 405
А да си вземала лекарства (антибиотици) преди да се появи този проблем?

Аз съ6то съм имала такъв проблем след като бях взимала в продължение на няколко месеца ( не през цялото време) разли4ни лекарства. Гинеколога ми ми обясни тогава, 4е естествената флората била нару6ена от лекарствата. Предписа ми някакви све6ти4ки на билкова основа, които ми помогнаха.

От кога има6 такива оплаквания?

Току 6то се сетих о6те не6то. Изследвала ли си се за Chlamydien?

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 02:33 от Lolita007

Общи условия

Активация на акаунт