НОВ детски център Младост-1

  • 857
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ ОТ МЛАДОСТ! ТОВА Е МОЛБА ЗА АНКЕТА!
  РЕАЛИЗИРАМ ЕДИН СВОЙ ПРОЕКТ ЗА ДЦ МЛАДОСТ-1, ЗАД БЛ.6 И СРЕЩУ БЛ. 3-4.
ПОМЕЩЕНИЕТО Е НА ПАРТЕР В НОВА СГРАДА, ИМА ДВОР И НАБЛИЗО ЗАРЯЗАНА ДЕТСКА ПЛОЩАДКА.
МОЛБАТА МИ Е ДА РАЗБЕРА КАКВО ОЧАКВАТЕ ОТ ЕДИН ТАКЪВ ДЦ, КАКВО БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИ ПРЕДЛОЖИМ, КАКВО ВИ ЛИПСВА КАТО УСЛУГИ ЗА ВАС И ДЕЦАТА ВИ. ИМАМ МНОГО ИДЕИ, НО АКО И ВИЕ СПОДЕЛИТЕ С МЕН, МИСЛЯ,ЩЕ СИ БЪДЕМ ВЗАИМНО ПОЛЕЗНИ.

БЛАГОДАРЯ ВИ !!!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 360
хубаво си го замислила, в района няма много детски клубове, а пък хубави - изобщо няма.
ако реализираш и заграден двор с обезопасени съоръжения за игра - би било супер.

за мен, най-важни в един детски клуб са три неща:

1. добра хигиена
2. разнообразни и безопасни играчки
3. отговорен и креативен персонал за работа с децата.

желая ти успех и пиши кога е откриването Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 5 002
Здравей, Анжи,

Как го виждаш като работно време?
Към кого ще е насочено - за деца на каква възраст, алтернатива да детска ясла /градина?
Ще правите ли съботно-неделни курсове /напр. по рисуване/ ? Езикови курсове? Пеене? Театър?
Ще правите ли тържества за  рожденни дни?
Как ще е уреден въпросът с прехраната?

Т.е. каква ще е концепцията на центъра ?

Кога искаш да стартира?

# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Анжи, а какво имаш предвид под Детски център? Разпространените детски клубове или нещо с образователна насоченост. От значение за конкретни мнения и препоръки е и към деца от каква възрастова група е насочеността.

а някой ме е изпреварил с подобни въпроси, за отговори или Анкета действително са важни тези уточнения

# 4
  • Мнения: 6
ЗАРАДИ ИЗИСКВАНИЯТА И ДАДЕНОСТТА НА ПОМЕЩЕНИЕТО ТРЯБВА ДА Е РАЗВЛЕКАТЕЛЕН Ц- ОТ 3 ДО 12 год.
РАБ.ВРЕМЕ  ДО 20 Ч, МОЖЕ И ПОВЕЧЕ СЛЕД ДОГОВОРКА
НЯМА ДА СЕ СПИ, НО ЩЕ ИМА ХРАНЕНЕ
ОРГАНИЗАЦИЯ НА ПАРТИТА, КЪТ ЗА РОДИТЕЛИ - ПО-ГОЛЯМ ОТ ВЪН, ИМАМ ДВОРЧЕ
ДРУГО - ЙОГА ЗА МАЙКИ И ДЕЦА, БЕЙЛИ ДЕНС, СЕДМИЧНИ СРЕЩИ С РОДИТЕЛИ НА ОПРЕДЕЛЕНИ ТЕМИ И РАЗНИ ДРУГИ
ЧАКАМ ВАШИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ javascript:void(0);

# 5
  • Мнения: 9 814
ОРГАНИЗАЦИЯ НА ПАРТИТА, КЪТ ЗА РОДИТЕЛИ - ПО-ГОЛЯМ ОТ ВЪН, ИМАМ ДВОРЧЕ
ДРУГО - ЙОГА ЗА МАЙКИ И ДЕЦА, БЕЙЛИ ДЕНС, СЕДМИЧНИ СРЕЩИ С РОДИТЕЛИ НА ОПРЕДЕЛЕНИ ТЕМИ И РАЗНИ ДРУГИ
ЧАКАМ ВАШИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ
javascript:void(0);

Ето това винаги ме е притеснявало в детските центрове- желанието да се правят много неща на куп.
Често не знам дали, ако реша да заведа детето си просто до поиграе няма да има рожден ден. Случвало ми се е доста пъти и в различни часове и е много неприятно.
Също така, ако реша че искам РД на детето ми да бъде в час, когато има курс по йога, какво се прави- отменя се курсът или се предлага друг час на клиента?

Ще се гледат деца в нещо като ясла/ДГ, но какво ще се прави с приходящите такива, доведени само за час-два?
Какво ще включва храната- само сандвичи и сокове ли?

# 6
  • Мнения: 7 821
Цитат на: Из Правилата на Форума
Забранено е недоговореното провеждане на проучвания (социологически, маркетингови и др.). При желание за провеждане на некомерсиални проучвания, моля, свържете се с нас. За провеждане на комерсиални, маркетингови, рекламни проучвания - обръщайте се към рекламния ни отдел.

Общи условия

Активация на акаунт