Препоръчайте рибен ресторант в София

  • 17 525
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 157
..с разумни  цени(изключвам Капитан Кук и Тамбукту автоматично).Другата седмица имаме годишнина и ми се ще да идем на такъв ресторант.Благодаря.

# 1
  • Мнения: 274
..с разумни  цени(изключвам Капитан Кук и Тамбукту автоматично).Другата седмица имаме годишнина и ми се ще да идем на такъв ресторант.Благодаря.

Гръцкият на Дойран. Не е типично рибен, но е типично гръцки. Готино е.

# 2
  • Мнения: 3 157
Как се казва?И къде точно на Дойран?

# 3
  • Мнения: 5 228
Магнито Фиш: http://magnitobar.com/indexFish.html

Не е особено евтино, но кухнята е добра.

# 4
  • Мнения: 2 401
Ей тоя ми харесва: http://www.nino-bg.com/

Ууупс, сега видях, че всъщност търсиш рибен, този не е.


..с разумни  цени(изключвам Капитан Кук и Тамбукту автоматично).Другата седмица имаме годишнина и ми се ще да идем на такъв ресторант.Благодаря.

Гръцкият на Дойран. Не е типично рибен, но е типично гръцки. Готино е.

Къде е па това?

# 5
  • Мнения: 5 228

Само дето не е рибен, а цените са безобразни. Иначе е много подходящ.  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 3 392
Точно щях да кажа Кук и Тмабукту, но не искаш.
Меззе е добър ресторант. Но не е с народни цени.
И между другото, рибните ресторанти са скъпи по принцип.
Ако търсиш нещо евтино, по-скоро се ориентирайте към нещо не-рибно.

# 7
  • Мнения: 3 268
Новият гръцки рибен ресторант на езерото Ариана.Но пак не е от най-евтините.

# 8
  • Мнения: 274

..с разумни  цени(изключвам Капитан Кук и Тамбукту автоматично).Другата седмица имаме годишнина и ми се ще да идем на такъв ресторант.Благодаря.

Гръцкият на Дойран. Не е типично рибен, но е типично гръцки. Готино е.

Къде е па това?




Като вървиш от Ниагара по Дойран посока Гоце Делчев, втора или трета пряка в ляво на ъгъла. Нов е - от няколко месеца. Човека си носи основните продукти от Гърция. И не е много скъп  - ципура и тем подобни в зависимост от грамажа, но средно 20 - 25 кинта. Различни предястия с морски дарове - 10 - 20 кинта. Има готвени ястия и под десятка - примерно гръцката мусака. Калмари, октоподи  - много вкусни! Има и от техния боб - един мнооо голям, колкото българска слива. Мноо вкусен също.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 984
Преди време бях ходила в рибната Яфа, но беше лято и беше отдавна, така че не смея да го препоръчам.... За цени нямам особен спомен...Иначе средиземноморски ресторанти -  Капри, на Плиска, Медитеранео на Оборище.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 392
Марадона, аз ще се възползвам от инфото.
Падам си по гръцки кръчми аз.

# 11
  • Мнения: 274
Да. Пробвай го. Не е от този тип "стерилни" ресторанти. Шумен е, има атмосфера. Абе гръцка работа Simple Smile


Рибния Яфата е приятно, но лятото в градината.

# 12
  • Мнения: 576
И аз съм за THE ISLAND на Ариана  Peace

Този на Дойран не е нищо особено. Първо е като закусвалня , всички крещят, няма атмосфера и отделно не сме очаровани от менюто им.
Препържени калмари, предястия и не до там добра риба  Peace

# 13
  • Мнения: 274
Мамба - ами точно такава е атмосферата в истински гръцки ресторант.
Вечерял съм там няколко пъти и кухнята е на доста прилично ниво.


Сетих се още един  - на Графа "Моцарела бар" (бившият Ревю). Има много рибни ястия, но е по-скъп. Ако пиете вино, отива над 100 кинта на човек. Там проблема е, че стават много бавно нещата.

# 14
  • Мнения: 576
Еее, вярно , че е шумно, но поне там са си с определен стил ресторантите. Но във въпросния няма нищо гръцко. Единствено са сложили някаква дамаска на столовете в цвят синьо-бяло и толкова. Дори не звучи постоянно гръца музика.

Не знам кога си ходил и какви са били клиентите в този момент, но аз не бих отишла да вечерям отново там.
Не можахме да се чуем цяла вечер, тавана им е нисък и като се развикат всички по масите + надутата музика напълно изключва приятно изкарване. Отделно и храната не беше на ниво.

Или е въпрос на вкус или ние не сме били в правилния момент  Peace

Общи условия

Активация на акаунт