Женени за един ден

  • 2 005
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте мамита! Някой беше ли на грандиозното събитие "Женени за един ден" ? Страхотно преживяване ..... Хайде да поговорим за това да си женен само за един ден. Какво е за вас сватбата завинаги или за един ден?  bouquet Heart Eyes  bouquet

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 23:41 от milagro

# 1
  • Мнения: 4 292
За какво става въпрос? Явно съм изостанала.

# 2
  • Мнения: 3 675
Срещу 50 лева отново можеш да изживееш емоцията на сватбения ден или да се почувстваш като булка, ако още не си минала под венчило.Като се запишеш, ще ти дадат рокля, а на младоженеца костюм, видях само брошурата, не съм била булка.

# 3
  • Мнения: 77
Цитат на: gitadam link=topic=382479.msg10633095#msg10633095 date=123782[color=red
Срещу 50 лева отново можеш да изживееш емоцията на сватбения ден или да се почувстваш като булка...

 Joy

Не мерси! Ако искам да облека булченска рокля само за да се видя, ще отида в някой магазин да пробвам. Без пари!  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2

Не мерси! Ако искам да облека булченска рокля само за да се видя, ще отида в някой магазин да пробвам. Без пари!  Mr. Green
[/quote]
Да, така е, но в магазина не можеш да изпиташ емоцията от такъв ден .. много по- различно е. Еуфоорията е много важна, публика, смях и всичко останало. Ние с мъжа ми сме женени от 2 г и пак го преживяхме. Разбира се това беяе нещо много щуро и уникално по рода си, а не като задължителната сватба- това нема- бегай, това има притеснявай е и т.н. Там всичко беше организирано и отиваш и се забавляваш. Това е само за хора, които са с по- различно от твоето мислене например

# 5
  • Мнения: 145
На мен ми звучи интересно Simple Smile къде се провежда? Ще питам и чичко гугъл,ама друго си е от първа ръка  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2
На мен ми звучи интересно Simple Smile къде се провежда? Ще питам и чичко гугъл,ама друго си е от първа ръка  Mr. Green

Беше във Форум Тракия в Пловдив. Организатори бяха сватбена агенция /нека не звучи като реклама, няа да слагам името й/. Беше в рамките на 2 дни- супер яко и щуро Simple Smile

# 7
  • Мнения: 77
Това е само за хора, които са с по- различно от твоето мислене например

 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

Мдаааа, определено се забавлявам по други начини! Признавам!  Mr. Green

# 8
  • Мнения: X
То ако да облечеш бяла рокля беше достатъчно...всички досега да сме се оженили поне 10 пъти.

# 9
  • Мнения: 2 032
А след това ще има ли инициативи :”бременна за един ден” „родители за един ден” и „всяко чудо за три дена”.

Не искам съвсем да снижавам нивото на форума, ама и „отново девствени”, чувам, се търси/продава в някои страни.

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А след това ще има ли инициативи :”бременна за един ден” „родители за един ден” и „всяко чудо за три дена”.

Не искам съвсем да снижавам нивото на форума, ама и „отново девствени”, чувам, се търси/продава в някои страни.

Joy Joy Joy
Какво ли не измислят хората от скука.  ooooh!

# 11
Е, това определено е много интересно!
Нооо,аз съм омъжена!
Страхотно е да си булка!
Но не знам,само за едно обличане Thinking
Но който е почитател на подобни преживявания
защо пък НЕ! Laughing

# 12
  • Мнения: 2 448
А разведени за един ден предлагат ли?  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 77
А разведени за един ден предлагат ли?  Mr. Green

По важно е разрешена ли е изневярата в този един ден!  hahaha

# 14
  • Мнения: 2 448
А разведени за един ден предлагат ли?  Mr. Green

По важно е разрешена ли е изневярата в този един ден!  hahaha

Аз за какво мислиш питам.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт