Имало ли е запек изключително кърменото Ви бебе?

  • 1 093
  • 23
  •   1
Отговори

Анкета

Имало ли е запек изключително кърменото Ви бебе?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 13 авг 2005, 13:35

  • Мнения: 2 807
Моите - не.

Питам от чисто любопитство Wink
Благодаря Ви!   bouquet

# 1
# 2
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Синът ми беше 2-3 месечен (не помня колко, но още не му давах пюрета, а само изстискани сокчета) и получи нещо като запек - за един месец ака само два пъти. Тогава ни изкара акъла. Освен че не се изхождаше нямаше никакви други проблеми - спеше си нормално, не плачеше повече, беше в добро настроение. Така че си мисля, че не е било ненормално. Започна да си се изхожда, когато започнахме с пюретата - първото му пюренце беше от сини сливи и тиква. И всичко беше наред. smile3501

# 3
  • Мнения: 5 255
Даже бях пуснала и тема, а ме обявиха за сектантка  Mr. Green
Познайте кой  Mr. Green

Та по темата - да веднъж се запече Лора  Sick, защото майка и беше наблегнала много на морковите и бананите, ате запичали  Crazy
Горкото много се мъчеше  Tired

# 4
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Кой те обявил за сектанка? Нещо не съм в час...
Дали пък и аз не съм прекалила тогава със соковете от моркови?!? Наистина - горките ни деца! smile3506
Цитат

# 5
  • Мнения: 7 837
Не.
На 5 месеца почнах да давам оризова каша и се започна мъката с акането  Confused

# 6
  • Мнения: 2 255
да беше на 2 месеца и не ака цели 6 дни - бях се побъркала - според докторката аз бях яла нещо по-стягащо, но кой знае  Rolling Eyes

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Да.В продължение на 4 месеца имахме проблеми.След като захраних, всичко се оправи.Мисля, че усвояваше кърмата до шушка и не му оставаше нищо за акане,то и затова наддаваше така зверски Mr. Green
П.П.Не съм поддръжник на теорията, че неизхождането по 10 дни е нормално и не било запек ConfusedЗатова отговарям положително в анкетата.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 381
Докато се кърмехме не сме имали проблеми. С въвеждане на картофа започна мъката. На 3 дни веднъж. Всеки ден давам нещо разхлабващо, но не - на 3 ден. И пак не може да се каже запек, защото са меки акитата.

# 9
  • Мнения: 8 450
Не.
На 5 месеца почнах да давам оризова каша и се започна мъката с акането Confused

И при нас-само че на 6 месеца.

# 10
  • Мнения: 1 547
Тц. Докато само цокаше, акаше поне по 3 пъти на ден.
Откакто яде оризова каша  Twisted Evil е мъка. Опитвам да регулирам с пюрета, но не винаги успявам. А не може да яде само сини сливи, я!  Crazy

# 11
  • Мнения: 3 379
Отговарям с НЕ, тъй като въпреки че Гого е имал периоди от 7 дни да не ака, никога не е имал запек, тъй като всичките му изхождания в тези периоди са били съвсем нормални като вид и консистенция.

След като захраних, получи запек - не беше акал 5 дни, но после постепенно се оправи със свикването с твърдите храни. Но предполагам, че въпросът ти е за периода, в който бебето е било изключително на кърма, нали?

# 12
  • Мнения: 3 550
Напоследък не ака по 4-5 дни, но накрая се изхожда с кашкави акита, така че отговорих с НЕ.

# 13
  • Мнения: 1 107
Ние сме още малки, но досега НЕ.

# 14
  • Мнения: 4 242
Не!
До 6-я месец акаше по няколко пъти дневно и винаги кашесто. В момента в който захраних започна да ака на няколко дни веднъж, но не чак запек Rolling Eyes, и това продължи месец. След това се нормализира.

Общи условия

Активация на акаунт