Кисело мляко и биберон

  • 2 811
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Въпроса ми е само към майките даващи киселото мляко с биберон за вечерно хранене  Какви шишета и съответно биберони ползвате Как го давате - разредено,с бисквита или без,а захар слагате ли

# 1
  • Мнения: 46 508
За кое от двете деца питаш? За малкото си има млека за тази възраст, които са съобразени с нуждите на растежа.

Ако е за основна вечеря не разреждай, то като разредиш, детето ще пие само вода, няма да му стигне до никъде от към хранителна стойност ...
Идея си нямам как може да мине през дупката, може би да пробиеш по-голяма или с лъжица newsm78

За голямото - предполагам, че си вечеря твърда храна, така че преди сън спокойно може да мине с айран - 1:3 мляко с вода разреждам.

Захар никога не слагам  Stop

# 2
  • Мнения: 72
Става въпрос за малката

# 3
  • Мнения: 46 508
Не иска да пие млеката, които са за възрастта й ли?

# 4
  • Мнения: 27 524
По-вероятно не й се предлагат  Confused

Разредено или не кисело мляко не може и не бива да храни дете на тази възраст  Peace А ако все пак даваш - то тогава нека е с лъжица, неразредено и със сигурност без захар!

# 5
  • Мнения: 72
До сега е пила само адаптирано мляко Имам съображения за даването на кисело мляко през биберон и пак моля да ми отговорят само майките които го дават по този начин а не такива които ще ме съветват кое е по добре и кое не

# 6
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Каката съм е хранила с КМ от 2месец  ядеше го винаги неразредено (домашно квасено) без захар и без бисквити. Хранила съм е с шишета на Камера с най-голямата дупка.Кисело мляко със бисквити съм давала за следобедна закуска с лъжичка. Дребната е на АМ но мисля към 7м възраст да започна да и давам бисквити с КМ отново за следобедна закуска естествено няма да спирам АМ.

# 7
  • Мнения: 18
Давам кисело мляко с биберон на Авент - този, който е с различните степени, загрявам два пръста вода хубаво в микровълновата, понякога и с малко захар, за да не оставям киселото мляко студено. Наричаме напитката "мляко-сок" и дъщеря ни много го харесва. А татко и сега добави, че с този биберон и пържоли може да яде, така че ако детето се дави, да знаете не е много подходящ

# 8
  • Мнения: 138
Аз му давам киселото мляко с биберон и шише на Камера.Разреждам го съвсем малко с вода и захар.Нашето е домашно квасено.

# 9
  • Мнения: X
Директно на въпроса ти - минава през всякакви дупки. Ако искаш през малка дупка, да речем бибероните на AVENT - минаваш с пасатора за секунди и става, като вода. Иначе през всички по-големи, дори не е необходимо да са от най-големите минава. За каката го бърках с вилица в шишето, с биберони на Камера. Тя беше голяма и май сама и направих дупка с необходимата големина.

# 10
  • Мнения: 46
И аз мисля да давам км но като навърши поне пълни 8мес. ,но незнам по колко да и давам .Съвет......

# 11
  • Мнения: 9
Ние от петия месец сме на КМ.Давам го с биберон на Авент с цепката който е.Значи на 200мл мляко слагам и кафяна лъжичка кафява захар и 20 мл вода,може и без вода.Аз слагам защото млякото е домашно и е доста гъсто.

# 12
  • Мнения: 4 433
Разредено на око,без захар,с биберон като за АМ.

# 13
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Давам му кисело мляко с шише на Авент.Биберонът е 3,но съобразно възрастта.Не слагам нито  захар нито  бисквити,не разреждам Peace

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Обикновено шише (на Нук ползваме), биберона с по-голяма дупка, без бисквити, без захар, без разреждане.

Общи условия

Активация на акаунт