Билети за AC/DC в Атина

  • 1 235
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
С много голямо желание се сдобихме с билети за концерта на AC/DC в Атина, обаче се оказа, че точно на 28 май е балът на племенника ми. Ако има фенове, които си търсят билети, обадете се, че ще ми е жал така да изгорят.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Пу първа за повече инфо, моля!  Blush

# 2
  • Мнения: 639
4 билета по 70 евро. Имат места. Ред 22. Стадион Олимпик - Атина, 28 май. Най-великите - AC/DC!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз ще отговоря утре. Дано не са ми изстинали шансовете - само заради тези бих се сбутала в подобен калабалък...  Tired

# 4
  • Мнения: X
Да се включа и аз - имам един билет от 90 евро, който бих искала да продам, защото няма да имам възможност да отида на концерта. Ако има желаещи, заповядайте!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Ивонска, да ги поделим, а  Flutter
2 на мен, 2 на теб  Simple Smile

# 6
Какво стана със Билетите останаха ли ?Моля да ми пишете  Grinning

# 7
  • Мнения: X
Какво стана със Билетите останаха ли ?Моля да ми пишете  Grinning

За четворката билети или за моя питаш Simple Smile
Моят все още е на тезгяха.

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 377
Малко Мишленце, аз проявявам интерес към билета, ще е идеален подарък за мъжа ми  Wink

# 9
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Еее, как ме е яд, че чак сега виждам темата!
Моля, ако на някой още му се намира излишен билет, да ме има предвид. Мерси!

# 10
  • Мнения: X
Малко Мишленце, аз проявявам интерес към билета, ще е идеален подарък за мъжа ми  Wink

Супер, ще ти го пратя по куриер.   bouquet
Дай координати на лични.

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 377
Малко Мишленце, аз проявявам интерес към билета, ще е идеален подарък за мъжа ми  Wink

Супер, ще ти го пратя по куриер.   bouquet
Дай координати на лични.


Уф, срам ме е че те подведох  Embarassed Казах на мъжа ми, той пък не искал. Как не разбра тънкият ми намек да ме заведе в Гърция  Rolling Eyes
Както и да е, дай го на някой който ще отиде с удоволствие, и аз бих, но няма как да оставя малкият. Извинявай още веднъж.

# 12
  • Мнения: X
Малко Мишленце, аз проявявам интерес към билета, ще е идеален подарък за мъжа ми  Wink
Супер, ще ти го пратя по куриер.   bouquet
Дай координати на лични.
Уф, срам ме е че те подведох  Embarassed Казах на мъжа ми, той пък не искал. Как не разбра тънкият ми намек да ме заведе в Гърция  Rolling Eyes
Както и да е, дай го на някой който ще отиде с удоволствие, и аз бих, но няма как да оставя малкият. Извинявай още веднъж.

Споко.  Simple Smile То и ние затова имахме един билет - за него концер, аз шопинг. Ама...

# 13
  • Мнения: 5
Аз вче се класирах за Белград и фенския влак . То до Атина добре 70 евро ама и собствен транспорт и хотел....Всичко зависи фен ли си или не си. Ди си са ми ученическа мечта...къФ шопинг

# 14
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
malko mishlence, свободен ли е още билетът?  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт