на помощ при болки в таза и ставите в 9ти месец

  • 6 634
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте всички бъдещи мами!
вече съм две седмици преди термин и от седмица имам болка при вървене в лявата бедрена става към таза. Моля ако някоя от вас е изпитвала подобно нещо да ми пише как се е справила, че имам чувството че скоро ще грабна бастуна/ако не родя преди това/. Казаха ми че това е от тежестта на бебето, но няма дали няма начин да се намали болката?? стълбите са ми вече голямо предизвикателство....     Confused ... а казват че трябва да се разхождаме активно....как да стане newsm78 newsm78
благодаря предварително!!

# 1
  • Мнения: 2 013
Стискаш зъби и търпиш,това е!
Болка,не болка и аз не се спирах!Няма начин за намаляване на болките в таза и ставите,единствения лек е раждането!  Peace
Пожелавам ти успех и много бързо раждане!

# 2
  • Мнения: 827
Всичко ме болеше на края.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ще ти мине като родиш.Няма друг лек. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 790
Казали са ти вече - ще ти мине, като родиш.
Мен също ме болеше ужасно. Нощно време не можех да спя от болка в таза. Направо ми се плачеше... Като родих - болката изчезна. Това е от тежестта, която носиш. Стискай зъби, още малко остана.  Hug

# 5
  • Мнения: 66
Тазовите кости се разтварят за да подготвят излизането на бебо, при това разпъване на костите няма как да не боли- стискай, скоро ще мине. Успех!

# 6
  • София
  • Мнения: 280
Стискаш зъби и търпиш,това е!
Болка,не болка и аз не се спирах!Няма начин за намаляване на болките в таза и ставите,единствения лек е раждането!
Peace и аз бях така, ٠·˙♥Rbaby1♥˙·٠♣  ти е казала лечението Grinning
Леко раждане!

# 7
  • Мнения: 8
И при мен е така . Накрая вече ставите почнаха да ми изпукват . Още малко остана надявам се да мине всичко Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 746
Полежавай си повече! За какво ти е да се тормозиш с много движение, щом ти причинява болка? Почивай си сега, използвай последните спокойни дни и нощи, щото после няма почивка Grinning

# 9
  • Мнения: 4 335
И мен последните месеци всичко ме болеше.
Почивай си,не ти е останало много Wink

# 10
  • Мнения: 9 814
Лекарството в случай се нарича раждане.
Почивай си повече и събирай сили!  bouquet

# 11
  • Мнения: 292
И аз бях така и ми минаваше единствено като вечер мъжо ме "разтриваше"  Blush
Скоро ще ти мине. Леко раждане   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 292
На мен ходенето ми помага! Ако лежа дълго време, като стана и мен тазобедрената става ужасно ме боли, но като походя из апартамента и минава Simple Smile
На вън не издържам дълго, докато ида до магазина и се върна започват и глезените да ме болят.

# 13
  • Мнения: 626
Аз имам още 2 месеца и вече всичко ме боли , но както казват и другите като родим всички такива болежки ще ни минат  #Crazy

# 14
  • Мнения: 2 334
Последните два месеца ме болеше много таза но ставите не са ме боляли.Няма лек за съжаление.Чак когато родиш нещата ще се оправят  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт