Предучилищна подготовка Ст. Загора

  • 1 539
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Добро утро на всички мами!Надявам се да ми помогнете.Дъщеря ми е на 5г. и 9 мес.Ходи на детска градина,но е в група на по-големи деца,които тази година ще са в първи клас.Остават 8 деца от групата и за предучилищната реших да я запиша в училище.Спряла съм се на 5 ОУ или на 6 ОУ.И за двете училища има добри отзиви,но децата на нашите приятели са в големите класове.Ако има някоя мама,чието дете посещава или е посещавало,моля да ми обясни за какво точно става въпрос.Лек и спокоен ден!  bouquet

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 544
Моят син учи в 5-то основно у-ще .Беше и на  предучилищна там . Какво точно те интересува?

# 2
  • Мнения: 177
Ами материалната база,отношението на учителите,извънкласни занимания.6 ОУ са сложили рекламен плакат в градината и предлагат танци,рисуване и още някакви неща.Но 5оу е по-близо до вкъщи и ще е по-лесно за нея като стане по-голяма.Притеснявам се,защото като всеки родител искам най-доброто за детето си.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 544
Избери у-ще което ти е по - близо , защото в един момент детето ще започне да ходи само на у-ще и колкото по малко улици пресича толкова ти ще си по -спокойно . Учителите в 5 то са доби според мен и относно извънкласните занимания мисля че и в 5то има  .

Общи условия

Активация на акаунт