да излизаме ли вече?

  • 3 394
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
сигорно има такава тема но не намерих Peace ние сме на 23 дена и почнахме да излизаме на терасата за 1,2,3............................минути и така стигнахме до 15мин всеки ден увеличавам минутките за да подготвя моята бузанка за външния свят тъй като времето вече е хубаво въпросът ми е мога ли да я изкарвам вече с количката за по колко време и ако сме навън и стане време за хапване а тя спинка да се прибирам ли или когато си се събуди тогава вие как постъпихте с вашите бебоци? благодаря предварително и ще съм благодарна на по-изчерпателни отговори  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 39 758
Схемата, която ми беше написала педиатърката, беше всеки ден +5мин, до 20. След това 30мин, и по-късно 1 час.
Алекс беше лятно бебе, дългата му разходка беше на 18тия ден. Кърмех. Ако стане време за кърмене, мятам една пелена отгоре и кърмя. По-късно си купих слинг, който ми стоеше в количката. Като дойде време за кърмене и сме навън, вадя слинга, удобно е Simple Smile
Ако бебето е на АМ, пак има решение. Термо бокс с шише с преварена топла вода, АМ в дозатор.

# 2
  • Мнения: 7 201
Схемата, която ми беше написала педиатърката, беше всеки ден +5мин, до 20. След това 30мин, и по-късно 1 час.
Peace Такава схема и аз спазвах.
За храненето обаче се прибирахме.Исках да си го измия,а навън няма как.А и съм от срамежливите,защото и аз кърмех. Embarassed

# 3
  • Мнения: 188
Стига да не е ветровито е добре да извеждаш бебето поне за малко на вън всеки ден! Облечи го добре, намажи личицето с бебешки крем и приятна разходка! Започни примерно от 10 - 15 минути.

# 4
  • Мнения: 2 447
Аз като достигнах 15мин на балкона,с количката излезнахме за 1,5 ч. За яденето обаче се прибирахме,понеже аз кърмех а ме беше срам навън.Аз лично хранех с режим под час.Хранех на 3 часа и явно и на малкия му беше добре така,защото винаги се хранехме в точно определн час.Първите дни само съм будела ако спи,след това той сам започна да се буди каот дойде часа.

# 5
  • Мнения: 577
Слънчево време без вятър няма проблем да го изведеш,  15-30мин. и с времето увеличавай престоя навън. Но, не те съветвам да го мажеш с защитни кремове по лицето. Все пак е на сянка в количката.

# 6
  • Мнения: 3 294
Звънни на педито и питай , тя ще ти даде оказания  Peace

# 7
  • Мнения: 137
ама момичете аз за 15-20 мин на терасата я изкарвам как и със количката да я изкарам за толкова докато я приготвя и да я сваля(на 7 етаж живея) и докато оправя малката и да се разходим за 15 мин ми то не си заслужава май ще си стойме на терасата до лятото  Cry а знаете ли как ми се излиза слънце не съм видяла от както съм родила само в къщи си стоя Confused Cry Sad 1crib

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Излизай спокойно на такова време-тук в Търново е топло и не духа вятър.Просто облечи добре бебето.Схеми не съм спазвала с първото си дете и с второто също няма.

# 9
  • Мнения: 4 335
Щом на терасата сте стоели 15мин.,спокойно можеш да я изкараш за 30-40мин. с количката днес,утре за час.Това време не е за изтьрване Laughing

# 10
  • Мнения: 137
Щом на терасата сте стоели 15мин.,спокойно можеш да я изкараш за 30-40мин. с количката днес,утре за час.Това време не е за изтьрване Laughing
при нас е много топло ама има вятър който също е топъл да сложа ли на количката нещо от горе

# 11
  • София
  • Мнения: 969
И според мен няма проблем да излизате вече навън, дори и за 1 час.

# 12
  • Мнения: 1 053
Ами мойта бебка е на 18 дни и днес я извеждах нажун за 10 мин.Педи ми каза 4е трябва да я извеждам.Ж сьбота и неделя го дават топло времето и тогава мисля да излезнеме за пове4е време.

# 13
  • Мнения: 4 335
Ами незнам колко силен е вятьра,попринцип в количката си е завет и като е добре облечена и завита ще и е топличко.Но,ако духа силно и те притеснява може да наметниш и дьждобран,през него няма как да духа.
Не се притеснявай толкова,след пьрвата-втората разходка няма да си толкова в чудене дали да излезете Hug
Не му мисли,обличайте се и приятно разхождане.

# 14
  • Мнения: 137
последен въпрос и тръгвам Hug какво да взема newsm78 памперс кърпи вода лигавник пелена бебто количката и мене естествено де Crazy това достатъчно ли е?

Общи условия

Активация на акаунт