Храчка на гьрлото

  • 999
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 335
Добьр ден!
Ще се опитам да кажа вьзможно най на кратко.Та 02.03 нослето на синьт ми беше запушено,на следващият ден започна хрема,имаше и зачервено гьрло.Изписаха му капки за носа и калциев глюконат.На 10.03 гьрло беше чисто,хремата беше спряла окончателно.Междувременно и аз се разболях сьс сьщите симптоми(хрема,болки в гьрлото).На 14.03 нослето му пак потече,сьс кашлица беше(гьрди и гьрло чисти,крьвни изследвания добри).Кашлицата ми обясниха,че била от стичащия се секрет.Изписаха му само физ.разтвор и капки за очи(в носа).На 2-3 ден хремата спря,на 5 и кашлицата окончателно.Но в гьрлото му остана храчка,която хрипа.С дните все по-слабо и по-рядко,но все още се чува понякога.Между временно аз се оправих и пак се разболях(хрема и кашлица).Сега на мен почити ми мина,но при него все още се чува понякога храчката.
В сьщност ме притеснява това,че стана толкова дьлго време(дали го  повтаря или не се беше дооправил и излязохме навьн,но 3 дена изобщо не му беши текьл носа).
Нормално ли е така да се чува тази храчка?Кога би трябвало да спре?И този секрет през нослето ли ще излезе?Понякога като прьсна Стеримар излиза по малко секрет(гьст,не воднист)
Извинявам се за дьлгия и обьркан пост,но това ме притеснява.Сега не смея и много да го изкарвам да не започни хремата отново.
Предварително Ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 5 760
Най-вероятно все още има леко увеличена трета сливица, която се е възпалила по време на хремата и трябва време за нейното успокояване. Това ,което чувате ще изчезне за 5-10 дни.

Общи условия

Активация на акаунт