Разкошен и лесен чийзкейк!

  • 7 283
  • 22
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 246
Необходими продукти:

2 пакетчета бисквити Ревю с овесени ядки
1 голяма кофичка сметана
1 бурканче сладко от боровинки

Смесва се малко сос от сладкото с вода и в се топят бисквити една по една. Нареждат се в подходящ съд, отгоре се намазват със сметана, пак се реди ред от бисквитите и пак сметана. Така се завършва със сметана и върху нея се слага сладкото от боровинки. Препоръчително е преди консумация да се остави в хладилник за около 6 часа. Но аз не издържах и стоя само 2 часа. Стана разкошен. Най-хубавия чийзкейк, който съм яла. Опитайте и ще ви хареса!

# 1
  • Мнения: 1 777
Правя подобна бисквитена торта ,но смесвам сметаната със сладко кондензирано мляко. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 901
Звучи страхотно,ще бъде опитано PeaceСлучайно снимчица да имаш Praynig  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 3 789
Звучи много лесно и вкусно, а и със сигурност не може да стане провал.
Според мен сладкото от боровинки може да се замени с ягодово- ще стане по-ароматно.
Имаш ли снимка? newsm78 (ние малко като обявите за запознанство Mr. Green)

# 4
  • Мнения: 385
Само като видях с какви бисквити се прави и го набелязах, любимите ми бисквитки  Hug А дали ще стане с бита сметана, че имам половин кутия? 

# 5
  • Варна
  • Мнения: 246
Звучи много лесно и вкусно, а и със сигурност не може да стане провал.
Според мен сладкото от боровинки може да се замени с ягодово- ще стане по-ароматно.
Имаш ли снимка? newsm78 (ние малко като обявите за запознанство Mr. Green)


В магазина беше свършило сладкото от боровинки и взех от капини. Стана също много вкусно! А снимка нямам, че го ометохме много бързо. Като направя пак ще го щтракна.

# 6
  • Мнения: 2 591
а защо е чииз newsm78 очаквах и изварка някаква там Blush

# 7
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
Още утре мисля да го направя.
А дали ще стане със конфитюр,че сме си купили 1 стекче?

# 8
  • Мнения: 27
Благодаря за хубава рецепта,само да свърши пост и задължително ще го направя,аз имам само една питанка,сладко от боровинки само от горе? не трябва ли между редове малко да се сложи? Embarassed

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
О, с любимите ми бисквитки - ще пробвам задължително  Heart Eyes

Сметаната с нищо не се смесва, така ли? Чиста я намазваш ...

# 10
  • Мнения: 475
а защо е чииз newsm78 очаквах и изварка някаква там Blush

 smile3521

# 11
  • Мнения: 4 435
Момичета, хубава рецепта, но определено това НЕ е чийз кейк.  Grinning
Това си е вид бисквитена торта, както и да го гледам.
В чийзкейка, първо задължителна съставка е вид сирене.Второ има само един бисквитен блат и той е само най-отдолу, и бисквитите са смляни. Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 246
а защо е чииз newsm78 очаквах и изварка някаква там Blush

Така ми дадоха рецептата и аз очаквах да се прави с някакъв вид сирене или нещо такова, ама не.

На въпроса за сладкото, слага се само отгоре.

# 13
  • Мнения: 2 478
Уфф знаех си ,че не трябва да чета в този подфорум Laughing Все по-често започнах да правя торти,чийзкейкове,кремчета...Добре ,че поне ограничавам яденето им,за разлика от мъжете вкъщи Wink
Още утре ще купя такива бисквити (не съм ги чувала) ,ще я направя и ще я снимам Peace

# 14
  • Мнения: 385
Уфф знаех си ,че не трябва да чета в този подфорум Laughing Все по-често започнах да правя торти,чийзкейкове,кремчета...Добре ,че поне ограничавам яденето им,за разлика от мъжете вкъщи Wink
Още утре ще купя такива бисквити (не съм ги чувала) ,ще я направя и ще я снимам Peace
Ох и аз така ама... Innocent За утре съм го планувала и в нашето меню, не разбрах каква точно сметана се използва и ще сложа бита че такава имам. А това са страхотните бисквитки:

Общи условия

Активация на акаунт