Очен лекар

  • 8 859
  • 4
  •   1
Отговори
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте много съм объркана...Синът ми беше на 6 месеца когато забелязахме че си криви едното оченце навън.Отидохме на очен лекар и той каза че ще трябва да се коригира с операция но след 3-4-тата година,но да не се притеснявам защото зрението е добре,няма засегнати мускули и тн.Сега вече е на 1 годинка и ме посъветваха да отида при Здравко Цонев(за когото четох добри отзиви тук но не съм съгласна)Отидохме и той каза че трябва спешна операция най-късно до след 6 месеца защото имал астигматизъм и кривогледство.Изписа очила и каза че ако не го послушаме ще ни тежи на съвестта...Цитирам някой от репликите му които ме заровиха:"Хонорара ми е 200 лева","Не искам да ми завиждате за парите","Аз отговарям за очите на детето при операция а за живота анестезиолога","Не давам никаква гаранция че ще се оправи,после може още 1,2 или повече,ще преценя"...Направо ме ужаси.Незнам какво да правя.Ако вие сте на мое място как ще постъпите??? Praynig А тези двамата се водят най-добрите лекари в града...

# 1
  • Мнения: 26
Здравей cveteto2009 Grinning.Аз съм от София.Миналата година голямата ми дъщеря се върна един ден от училище и ми каза,че не вижда с едното око, а тя е на 10 години и може да различи кога вижда и кога не.Заведохме я на доктор с баща на другия ден и направо изпаднах ме в ужас,когато ни казаха,че детето е със сложно възпаление,трябва да се вземат спешни мерки,защото може и да ослепее.Оттук нататък 1 година ходихме всяка седмица на доктор, слагаха и 5 вида капки,инжекции-изобщо ужас за нас и детето.През тази година я водихме на още консултации с други доктори,професори и всички казваха същата диагноза.Преди 3 месеца наш познат ни даде телефона на един доктор и той при първия преглед каза,че очите на детето са здрави.Направихме поредните изследвания и се установи,че всичко идва от бъбреците.Сега след 3 месеца детето е без капки,инжекции и вижда.Аз много добре те разбирам през какъв ужас минавате във вас.Просто трябва да се абстрахираш от такива изказвания на докторите,защото ще ги има повярвай ми.Бъди силна и попаднете на точния доктор.Желая ви успех! newsm10

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Виждам, че си писала че си от Плевен. Аз водя детето си на очен почти всеки месец, тъй като е било в ковьоз и го следят за ретинопатия. На мен лекарите ми препоръчаха д-р Кривошийска като добър детски офталмолог. При този лекар не съм ходила и нищо не мога да ти кажа. Моя съвет е да потърсиш повече лекарски мнения и да се информираш възможно най-много и да решиш. Вярно е че някои лекари са доста груби, но все пак има и значение колко разбират ... Успех и дано всичко да мине по най-добрия начин.

# 3
# 4
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Здравейте много съм объркана...Синът ми беше на 6 месеца когато забелязахме че си криви едното оченце навън.Отидохме на очен лекар и той каза че ще трябва да се коригира с операция но след 3-4-тата година,но да не се притеснявам защото зрението е добре,няма засегнати мускули и тн.Сега вече е на 1 годинка и ме посъветваха да отида при Здравко Цонев(за когото четох добри отзиви тук но не съм съгласна)Отидохме и той каза че трябва спешна операция най-късно до след 6 месеца защото имал астигматизъм и кривогледство.Изписа очила и каза че ако не го послушаме ще ни тежи на съвестта...Цитирам някой от репликите му които ме заровиха:"Хонорара ми е 200 лева","Не искам да ми завиждате за парите","Аз отговарям за очите на детето при операция а за живота анестезиолога","Не давам никаква гаранция че ще се оправи,после може още 1,2 или повече,ще преценя"...Направо ме ужаси.Незнам какво да правя.Ако вие сте на мое място как ще постъпите??? Praynig А тези двамата се водят най-добрите лекари в града...
Аз ти препоръчвам,като добър специалист Доц.Контрова-гр.Варна.Ако имате възможност да пътувате,въобще не се двоумете.Синът ми имаше проблеми с едното оче,благодарение на нея,проблемът е решен почти.Зрението му се оправи,сега остана само да оправим очето да не се криви.Страшно доволна съм от нея и въобще не сгреших,че пътувахме чак до Варна.
Единственият проблем е,че при нея малко трудно се записва час и обикновенно ти записват такъв,когато се обадиш след месец,месец и нещо,но чакането си струва.
Успех ви желая

Общи условия

Активация на акаунт