Мили майчета помагайте.

Анна от 1-2 две седмици покашла по малко, особено като легне нощно време да спи. Има си едно задължително кашлане за 2-3 минути... Бях се зачудила от какво е, но не му обърнах кой знае какво внимание.
И какво се случва от понеделник насам. Започва за ми говори на нос, няма хрема, но я усещам, че й се запушва носа. Освен това кашлицата става леко по-дълбока. Заведох я на лекар - чисти дробове, няма зачервено гърло, кашлицата била от носа... Предписаха ни коларголови капки и вит. Ц. Добре обаче тази нощ кашлицата стана зверска... буквално през 2-3 минути горкото изпадаше в пристъпи на кашлица, носът й започна да тече още повече. А кашлицата не е суха, а кашля като дърт пушач - имам чувството че отхрачва големи храчки и реших, че положението се е влошило. Но нали съм работеща мама, та казах на свекърва ми да я заведе на лекар. И там видяли, че едното ухо й се е възпалило  ooooh! и й равили инхалации  Shocked  Shocked  Shocked Това напров ме шокира, защото си спомням моята племенничка, с много тежка астма как ходеше на инхалации.... Свекърва ми не каза да са казали нещо за алергия, но тези инхалации и това, че са й предписали Вентолин много ме стресна. Утре пак трябвало да ходи на инхалации и ще питам, но я кажете вие. Споделете опит моля ви, че ще се побъркам...  Sad  Sad  Sad На всичкото отгоре горните венци са й страшно подути и всеки момент ще се покаже зъб.... та това допълнително утежнява нещата...  Tired
Уф, дълго стана. Дано някой отговори...  Tired  Tired