здравейте

  • 1 852
  • 31
  •   1
Отговори
Предстои ми раждане,трябва ли да нося със себе си при влизане в болницатаe30 нещо за бебето ,като шишета,памперси и т. н.

# 1
  • Мнения: 8
  Здравей Румяна, да трябва да носиш  памперси за новородено, мокри кърпи и бебешко олио. Пожелавам ти леко раждане!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 74
Ако раждаш в частна болница не е нужно да носиш нищо за бебето, освен дрешки за изписването.
Леко раждане!  Peace

# 3
  • Мнения: 2 447
От болницата където ще раждаш не ти ли дадоха списък.Аз трябваше да си нося памперси,мокри кърпички и пелени.Попитай там където мислиш да раждаш.Успех и леко раждане.

# 4
  • Мнения: 1 674
ами питай в болницата в която ще раждаш.Аз нищо не съм носила.Навсякъде е различно

# 5
  • Мнения: 567
Аз носих само мокри кърпички и друго нищо..Трябва да питаш там където смяташ да раждаш. Но ако трябва нещо може и после някой да го донесе. Аз нищо не носих а се оказа че трябват мокри кърпички .
Леко раждане

# 6
  • Мнения: 25
Трябва да се попита на място,в болницата където си решила да раждаш.

# 7
  • Мнения: 194
Памперси, мокри кърпи, дрешки за бебето. А, и одеалце носих, защото болничните бяха под всякаква критика Close. Искаха ми и оксикорд за пъпчето, но наистина зависи в коя болница ще раждаш.

# 8
  • Мнения: 4 335
Аз носих памперси и мокри кьрпички,носих и дрехи понеже не исках да го повиват Laughing

# 9
  • Мнения: 1 045
да трябва.Аз обаче влязох по спешност без багажа,естествено взеха от други майки докато ми донесат нещата.Няма да остане голо,все ще го оправят някак си,но е хубаво да имаш всичко под ръка.Каквото си забравила ще ти го донесат по-късно не се притеснявай,дори по списък виняги има нещо допълнително за което да се сетиш.
леко и бързо раждане!

# 10
  • Мнения: 1 740
Питай в болницата в която ще раждаш.Аз носех само памперси и дрехи за изписването.Навсякъде е различно

# 11
  • софия
  • Мнения: 2 140
Всяка болница си има изисквания.В някои се носи,в други не.
Така,че попитай докато е време.
Леко раждане! Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 139
Носих памперси и мокри кърпи.
Леко раждане Peace

# 13
  • Мнения: 1 272
Влязох само с личен багаж да раждам. Донесоха памперси и мокри кърпи за бебето, чак след като се роди. Става дума за 1АГ"Св.София". Знам че вече изискват още по-малко багаж да се носи. Най-добре попитай на място Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Питай на място.Леко раждане ти желая!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт