ОБУВКИ ЗА ПРОХОЖДАНЕ GEOX

  • 14 610
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Моля ви за съвет, някой ползвал ги ли е? удобни ли са? нещо съм против КиК- чувам доста неприятни отзиви за тях. ще ви бъда благодарна ако ми кажете и къде се продават , в кои магазини?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 658
ами аз не знам да имат специални обувки за прохождане. Откакто моята дъщеря е проходила, сме купували обувки само от GEOX или ECCO.

# 2
  • София
  • Мнения: 537
и мен живо ме интересува тази тема, ще следя с внимание Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 993
Дъщеря ми е с обувките за прохождане на "Колев и Колев", ето ги: http://www.k-k.bg/bg/collection/0/2/138/
Никога не съм чувала неприятни отзиви за тях,напротив, а и аз самата мога само да ги хваля. Супер удобни, леки, меки, гъвкави, лесно се почистват, детето стъпва и ходи идеално с тях.
Относно GEOX, въобще не знаех, че имат обувки за прохождане...мисля,че при тях няма толкова малки номера (15-16, 17-18 напр.), но да потвърди някой със сигурност, моля!
petia_tag , кой е най-малкият размер на GEOX и ти какво купуваш от тях?

# 4
  • Мнения: 39
Дъщеря ми е с обувките за прохождане на "Колев и Колев", ето ги: http://www.k-k.bg/bg/collection/0/2/138/
Никога не съм чувала неприятни отзиви за тях,напротив, а и аз самата мога само да ги хваля. Супер удобни, леки, меки, гъвкави, лесно се почистват, детето стъпва и ходи идеално с тях.
Относно GEOX, въобще не знаех, че имат обувки за прохождане...мисля,че при тях няма толкова малки номера (15-16, 17-18 напр.), но да потвърди някой със сигурност, моля!
petia_tag , кой е най-малкият размер на GEOX и ти какво купуваш от тях?

Ние имаме най-малкия номер обувчици, ама като не съм си в къщи  newsm78 Мисля че на тях пишеше newborn ли. Уф ще ви излъжа  Embarassed Обаче са страхотни, мека подметка, лесно обуване. Вече са ни малки де. Наш бати е на 3 год. и носи обувки само на geox и сандали. Само дето подметката е твърда, но като гледам как върви, са му удобни.
Дано да имат обувки и за прохождане, ще питаме бе  Thinking

# 5
  • Мнения: 15 379
За прохождане определено обувчици Рихтер Peace!

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Дъщеря ми проходи с GEOX и до сега има поне 6-7 чифта обувки,маратонки,ботуши.Те нямат спец.модели за прохождане.Колев и Колев не съм и няма да купя.Буйките са им меко казано отвратителни и като стъпи детето два -три пъти в парка и изглеждат така все едно ги е носила три сезона за игра Crazy

# 7
  • Мнения: 15 379
Дъщеря ми проходи с GEOX и до сега има поне 6-7 чифта обувки,маратонки,ботуши.Те нямат спец.модели за прохождане.Колев и Колев не съм и няма да купя.Буйките са им меко казано отвратителни и като стъпи детето два -три пъти в парка и изглеждат така все едно ги е носила три сезона за игра Crazy
newsm10
Първите му буйки бяха Колев и Колев, е такъв боклук няма Tired. Обути 2 пъти заприличаха на носени, овехтели цървулки.
Оттогава няма сила, която да ме накара да купя обувки с тази марка.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 658
след като проходи, миналата година и взехме от GEOX пролетни обувки No 19, после едни по-отворени на ECCO, сандали пак на GEOX No 20 и т.н само на тези две фирми и купувам. Преди да проходи и бях купила едни ботуши на Капчица, които бяха с вата вътре и и бяха вечно студени краката. Тази зима взехме ECCO, за нас също и съм страшно доволна, газеше в сняг и вода и краката и топли.  Peace

# 9
  • Мнения: 2 531
Момичета, а къде са произведени вашите обувки??? Вчера купих на моите деца- пише че са от Китай и Виетнам  Confused а аз си мислех че трябва да са Италиански!

# 10
  • Мнения: 3 993
Благодаря на всички за инфото!  Hug
Ще проверя дали имат малки като за дъщеря ми.
Имаме обувки и на Чико, и са супер...

# 11
  • Мнения: 502
аз взеха на Geox сандалки миналото лято и оттогава все техни модели ползваме. дъщеря ми беше проходила вече, но първите си стабилни крачки правеше именно с тези сандалки.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Преди време бях пуснала подобна тема и много мами се изказаха положително за обувките с марка "Натурино".
Аз също имам обувки и маратонки на GEOX, но напоследък нямат никакви хубави модели, нито за възрастни, нито за деца. Освен в Мола и на "Витошка" къде другаде имат магазини с по - голямо разнообразие евентуално?

# 13
  • София
  • Мнения: 537
имаха магазин и на ъгъла до президентсвото , но незная дали са още там.

# 14
  • Мнения: 3 634
Освен в Мола и на "Витошка" къде другаде имат магазини с по - голямо разнообразие евентуално?

Мъжът ми казва, че цените в Сф са доста по-високи от тези в МОЛ-а в Търново. Моят син също проходи с К&К, но само у дома. На улицата наистина много бързо се скапват. Тази година и ние ще сме със сандали от Geox.

Общи условия

Активация на акаунт