пролетна умора при децата

  • 1 619
  • 16
  •   1
Отговори
Предваритемно се извинявам, ако има такава тема  Embarassed
Моето дете заспива уморено най-късно в 21ч.,а сутрин едвам го събуждам в 7.30ч. за ДГ.Ако го оставя,ще спи до 9-9.30ч.Усещам умората в очите му!
И с вашите деца ли е така  Thinking

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Моето никога не е проявявало признаци на умора  Laughing Нито пролетна, нито есенна, никаква  Grinning Единствено пълнолунието влияе на съня ѝ, на мама малката вампирка  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 929
Не, не е така. Даже вечер "с триста зора" го накрваме да заспи в 22,00 - това е в най-добрият случай, а сутрин рано-рано се буди.
Направо не знам какъв е най-добрият режим за него.
При вас наистина може да е пролетна умора или просто умора, недостиг на въздух, на енергия и пр.

# 3
  • Мнения: 830
Луд умора няма бе хора  Joy Моята е като торнадо целогодишно   Crazy

# 4
  • Мнения: 8 208
Луд умора няма бе хора  Joy Моята е като торнадо целогодишно   Crazy

И моят е така. Едва успявам да го накарам да си легне около 9.30, а сутирн в 6.30 вече е буден.

# 5
браво на вас Hug
едва ли е недостиг на енергия-той изразходва много  Peace
до преди седмица едвам заспиваше към 22ч. и в 7ч.вече е накрак,а сега.... Thinking

# 6
  • Мнения: 2 110
Щом при възрастните има пролетна умора ,защо  и при децата да няма ?!


Луд умора няма бе хора  Joy Моята е като торнадо целогодишно   Crazy
Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 372
При нас не бих го нарекла "пролетна умора", а "хронична поспаливост" Simple Smile на шега разбира се.
От бебе /около 1 годинка/ е поспалива, вече е на 6 години и няма вдигане сутрин, ако я оставя до 10-11 ще откара. Цяла емоция е сутрешното будене за предучилищна, като се има предвид че и аз съм полузаспала, направо кошмар. И вечер изглежда уморена, щом легне заспива.
Лошото е, че трудно ляга и може да легне и много късно, и с това борба пада. Но дори и рано да легне, пак сутрин не става рано. Това е от бебе. Не спи на обяд, през деня няма спирка, но ставането и лягането са си "проблем". Като бебе й се радвах, защото можеше да се поспи, незнам какво е да ме буди и ставам в 6 сутринта например Simple Smile но сега се изморих да повтарям "ставай, закъсняваме", а тя "няма, още малко" и накрая бързане, тичане.
Така, че спокойно, децата са различни, не е задължително да е пролетна умора. Може просто да се изморява от игрите и емоциите през деня или просто да се променя и да си е такова.
 А и времето още не ми се струва пролетно, на мен по принцип ме хваща такава умора, за сега обаче не съм забелязала още Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 999
Нормално е. Моите са ученици в първи и втори клас. Лягат си в 8 ч. без никакви увещания. Сутрин едвам ги будя. Сенките под очите им стигат вече до средата на бузките.
Всички с нетърпение чакаме пролетната ваканция.

# 9
  • Мнения: 9 814
Луд умора няма бе хора  Joy Моята е като торнадо целогодишно   Crazy

И нас таквоз нещо като пролетна умора не ни хваща.
Но учителката вчера сподели, че децата вече доста са изнервени от продължаващата зима- малко излизат, прекарват времето си на затворено...

# 10
  • Мнения: 299
И мойте маймуни не ги хваща никаква умора. Вечер насила към 22:00 ч. , че и по-късно си лягат, сутрин са кукуряци. Лятото се надявам , че ще изразходват повече енергия и ще си лягат по-раничко.

# 11
хич не си го и помисляй  Party
пак ще заспиват късно-ние бяхме така мин.лято. спеше по 2 ч. наобяд,вечер се прибирахме към 20ч. и той заспиваше към 22ч. Sad

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Луд умора няма бе хора  Joy Моята е като торнадо целогодишно   Crazy

И нас таквоз нещо като пролетна умора не ни хваща.

И нас  Laughing

# 13
  • Мнения: 2 448
Ква пролетна умора, братче, колкото по топло става, в толкова по голям терминатор се превръща.  Laughing
Зимата като се стъмняваше рано, по биваше работата, но сега ... само като го гледам как дивее и се уморявам.

# 14
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Луд умора няма бе хора  Joy Моята е като торнадо целогодишно   Crazy

И нас таквоз нещо като пролетна умора не ни хваща.

И нас  Laughing
Леле,а при мене е умножено по три Laughing

Шегата настрана,за децата не знам,но аз се чувствам точно като твоето детенце  Tired ,защо не опиташ с някакви мултивитамини  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт