Благовещение и Освобождение - 20 пъти празнично настроение от ЕЛАДА

  • 17 823
  • 300
  •   1
Отговори
# 1
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
 Hug

# 2
  • Мнения: 1 372
Честит празник и честито на именниците!

# 3
  • Мнения: 213
Asioula, честит ти именник! Да ти е жив и здрав! Благодаря за хубавата почерпка!
MaryJane, много хубава тема с хубаво заглавие (neky, "Благи вести от Елада тук споделяме с наслада" си го запазваме за догодина  Wink)

 Hug

# 4
  • Мнения: 314
Здравейте, на всички мами (и тези от Елада   Grinning)
уикенда ни се очертава пътуване до Солун... моя колежка ми сподели да не пропусна   Wink тамошните МОЛ-ове.
Правели страхотни разпродажби, на страхотни цени и нямало да съжалявам... имало какво да се види и купи.   Flutter
Така ли е? Посъветвайте ме къде да направя шопинг?
Благодаря   bouquet

*копирах си мнението от предната тема  Crazy

# 5
  • Мнения: 2 149
 :hug:Asioula да му е живо и здраво името на именнка ти,много здраве.

# 6
  • Мнения: 83
Преди малко се върнах от амниоцентезата. Да си кажа честно още повече се притесних. Самата амниоцентеза почти не я усетих. Амниотичната течност обаче беше пълна с кафява кръв, докторът пак не успя да види пикочен мехур. Предварителните резултати излизат след 3-4 дни, а окончателните след около 20. 10 дни неподвижна на легло ми казаха.

# 7
  • Мнения: 334
neky, сега най-важното за теб и бебето е да си спокойна. Hug Вярвам, че всичко ще е наред!

# 8
  • Мнения: 1 263
neky, стискаме палци всичко да е наред с изследванията.    Peace
MaryJane, много ми допадна снимката, която си сложила в началото на темата.   thumbsup

# 9
  • Мнения: 213
neky, стискаме палци и те прегръщаме!  Peace

# 10
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
neky, искрено ти пожелавам всичко да е наред с бебето Praynig.

# 11
# 12
  • Мнения: 674
Момичета извинявам се много за безпокойството но ще ви помоля да ми отговорите на 1 въпрос:
Предстои ми почивка 5 дни май месец в Халкидики и искам да Ви попитам какви са цените в заведенията и ресторантите.
Примерно салата основни ястия хамбургери на улицата и такива неща.
Също ако някой знае и за цени в магазини за хранителни стоки ще съм Ви много благодарна да пишете.
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: 334
Мариянка, значи си избрала вече - Халкидики.  smile3521 Поздравления и приятна почивка!
В заведение при обилно ядене за двама души, по моя преценка стигат 40-50 евро. Иначе бърза закуска (хамбургер, гирос, сандвич, палачинка) двама души могат да се нахранят и за 10 евро. По магазините цените са почти като у нас, има някои стоки, които са малко по-скъпи, други малко по-евтини, но като цяло е сравнимо с България. Е, в заведение е по-скъпо да се храниш, отколкото у нас.

# 14
  • Мнения: 213
Мариянка, значи си избрала вече - Халкидики.  smile3521 Поздравления и приятна почивка!
В заведение при обилно ядене за двама души, по моя преценка стигат 40-50 евро. Иначе бърза закуска (хамбургер, гирос, сандвич, палачинка) двама души могат да се нахранят и за 10 евро. По магазините цените са почти като у нас, има някои стоки, които са малко по-скъпи, други малко по-евтини, но като цяло е сравнимо с България. Е, в заведение е по-скъпо да се храниш, отколкото у нас.
Peace Да, Мариянка, при ограничен бюджет не разчитай за храна единствено на заведенията (за разлика от БГ, където в по-малките населени места и по-скромни кръчми е по-евтино да хапнеш, отколкото да си пазаруваш и готвиш). Може да си вземете сухи неща за хапване за из път, бисквити, топено сирене (аз за никъде не тръгвам неподготвена  Wink). За 5 дни няма да имате проблем с храната, ние с мъжа ми обиколихме почти цяла Северна Гърция с малко сухари и закуски и салати с узо за вечеря по селските кръчми  Peace

Общи условия

Активация на акаунт