уч-ще "Петър Берон" срещу Горското в Пловдив

  • 616
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4



Здравейте, нямам собствени наблюдения, но четох някъде, че училището е добро в началния курс. Аз пък се интересувам някой знае ли нещо за уч-ще "Петър Берон" срещу Горското в Пловдив. Трябва да запиша дъщеря ми там в трети клас, след първи и втори в чужбина и много се притеснявам. То е кварталното ни училище, но сякаш го няма, никой нищо не знае...

# 1
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Там е, аз живея точно срещу него  Grinning
Малко ме е яд, че не записах дъщеря ми там в 1 клас, защото са много добри отзивите и за двете госпожи.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
fros, дай малко повече информация за у-ще "П. Берон" - тези госпожи, за които говориш, предполагам тази години са водили първи клас. А с други запозната ли си? Дъщеря ми ще е ученичка догодина, 2010/2011. Има ли някакви затруднения с приема, в смисъл елитно у-ще ли се води?

# 3
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Не съм запозната с другите госпожи, просто за тези двете съм чувала добри отзиви, понеже има доста деца от квартала, които са записани там и сме коментирали с майките им.
Иначе не мисля, че ще има проблем с приема. Не се води елитно училище.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
Благодаря ти за отговора.
Може би трябва да разпитам и аз, само че моите познати са с деца на възрастта на дъщеря ми  Rolling Eyes. А и рядко се завъртам към люлките  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт