Един въпрос за веждите

  • 7 098
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте! Моля ви за малко помощ.. Сгафих малко със скубането на веждите. Предложете нещо, с което да ги намажа, за да пораснат по-бързо. Благодаря ви предварително!  Hug

# 1
  • Мнения: 13 621
Това е хубав въпрос Simple Smile и мене би ме интересувало, но те по принцип веждите растат бързо...изчакай една седмица!

# 2
Това е хубав въпрос Simple Smile и мене би ме интересувало, но те по принцип веждите растат бързо...изчакай една седмица!

Ами вече може би 2 седмици и повече ги чакам.. ама няма голяма файда. А и от скубане има косъмчета, които вече няма да пораснат.. и съм се отчаяла Cry Помагайте

# 3
  • Мнения: 13 621
Да това е така, има косъмчета веднъж да ги дръпнеш и повече не растат (поне при мене беше така)! Аз имам кремчета които забавят растежа, но за обратоното не съм чувала. Ако някой знае повече да сподели Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 540
От 1 седмица си мажа веждите с бадемово масло, именно по препоръка на съфорумки. И аз отдавна съм прекалила със скубането. Вече виждам ефект от маслото, "наболите" косъмчета порастват много бързо. Само дето непорастналите още ги чакам... Явно докато израстнат всички все пак ще почакам доста.

# 5
  • Мнения: 1 324
Да това е така, има косъмчета веднъж да ги дръпнеш и повече не растат (поне при мене беше така)! Аз имам кремчета които забавят растежа, но за обратоното не съм чувала. Ако някой знае повече да сподели Simple Smile

Какво точно ползваш за забавяне на растежа? Има ли ефект при теб? Бяха ми подарили един крем с ябълкова киселина или нещо подобно, но не ми хареса.

# 6
  • Мнения: 13 621
Aми то е пакетче лосион в депилатоар Елеа. Наистина при мене действа много. Пише, че съставката в лосиона се казва Capi slow

# 7
От 1 седмица си мажа веждите с бадемово масло, именно по препоръка на съфорумки. И аз отдавна съм прекалила със скубането. Вече виждам ефект от маслото, "наболите" косъмчета порастват много бързо. Само дето непорастналите още ги чакам... Явно докато израстнат всички все пак ще почакам доста.

Аз имам само от жожоба.. а иначе за рициново масло съм чувала и се чудя дали да не мина утре през аптеката, все пак нищо не губя ако пробвам. А бтв.. мазах се с чесън.. чула съм, че също помага, но май при мен няма ефект (не съм и много редовна) ..

# 8
  • Мнения: 1 324
Jaquie, колко е количеството в пакетчето? По принцип ползвам епилатор и лентички Veet, но ако си заслужава ще купя депилатора зради него. Дали става и за лице, в смисъл за вежди?

# 9
  • Мнения: 1
Моника, ами не можеш ли леко да заличиш с молив?

А иначе вие как си скубете веждите? С пинсета, кола, или конец или как? Как е най-популярно в България? На мен с конец най-много ми харесва, но това е че не мога сама...а с пинсетата винаги на третото скубене загубвам формата и направо оплесквам всичко  Cry

# 10
Моника, ами не можеш ли леко да заличиш с молив?


Ами мога.. но искам да пораснат, за да отида на козметик, да ги оформи Simple Smile

# 11
  • Мнения: 13 621
Jaquie, колко е количеството в пакетчето? По принцип ползвам епилатор и лентички Veet, но ако си заслужава ще купя депилатора зради него. Дали става и за лице, в смисъл за вежди?
Аз си го мажа на ръцете и ми стига за поне 2-3 намазвания. Мисля, че става за лице (води се увлажняващо и успокояващо)
ето линк как изглежда (само розовата опаковка съдържа този лосион) http://www.solvexcp.com/index.php?page=shop.product_details& … id=26&lang=bg

# 12
  • Мнения: 1 324
Значи за краката ще стигне за един път. Той и депилаторът не е от големите разфасовки, а и не вярвам цената да е голяма. Със сигурност ще ги пробвам. Благодаря ти много Jaquie!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт