Казанлъшки понички - как?

  • 4 011
  • 6
  •   1
Отговори
От миналото лято във Варна има няколко "боксчета" по улицата, където предлагат "Казанлъшки понички". Може ли някой да ми каже каква е рецептата?  Confused:

# 1
  • Мнения: 4 068
Еха,аз за пръв път ги чувам,но звучи много интересно и вкусно затова ако някой знае рецептата да я дава насам.
ЧАКАМЕ!

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile вече втори път правя едни бухтички - полуфбрикат....български, но им забравих марката:(
много приличат на тия понички по улицата, само дето им слагам и сирене за разкош:)
нещо беше...Nutri....незнам си какво......

# 3
Oh, az sam ot Silistra i navremeto na pazara imahme edin chicho, koito praveshe ot tezi "Kazanlashki ponichki". Mnogo dobre znam za kakvo govorish, na mene sashto mnogo mi lipsvat i za nishto ne sveta ne moga da gi zamenja za severno amerikanskite gadni donuts (formata im e edna i sashta, no donuts sa mnogo po-golemi). Tuk v Kanada vidjah na Niagara Falls, imaha takava mashina i praviha absolutno sashtite kato forma, no... za sajalenie vkusat njamashe nishto obshto s tezi kazanlashki ponichki... Jalko, che nikoi ne gi e presenal na tozi kontinent:) Pone se radvam, che v BG ima vse oshte ot tezi ponichki.




Цитат на: Anonymous
От миналото лято във Варна има няколко "боксчета" по улицата, където предлагат "Казанлъшки понички". Може ли някой да ми каже каква е рецептата?  Confused:

# 4
  • Мнения: 5 539
И тук в Бургас ги има от около година, но като ги опитах не ми харесаха. Бяха абсолютно безвкусни Sad , въпреки че ги поливат с някакъв сироп.
Явно са по-различни от тези на които вие сте попадали Rolling Eyes  Sunglasses

# 5
Tezi, koito az pomnja ot detstvoto si, samo s pudra zahar otgore gi rasehme. I chestno bjaha fantastichni:)) Pomnja po 5 po 10 izjajdah ako ne i poveche, bjaha mnogo mnogo vkusni...


Явно са по-различни от тези на които вие сте попадали Rolling Eyes  Sunglasses[/quote]

# 6
  • София
  • Мнения: 767
Цитат на: j_ca
Tezi, koito az pomnja ot detstvoto si, samo s pudra zahar otgore gi rasehme. I chestno bjaha fantastichni:)) Pomnja po 5 po 10 izjajdah ako ne i poveche, bjaha mnogo mnogo vkusni...


Явно са по-различни от тези на които вие сте попадали Rolling Eyes  Sunglasses
[/quote]


Да точно такива бяха,божествени ,спомням си ,че бягах от 1 час в НМГ-то за да търча до колелото на трамв. 9 за да си хапна от тях Laughing

Общи условия

Активация на акаунт