Стоки - мостри

  • 2 202
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 100
Днес пазарувахме смесители и санитарен фаянс за банята, та на 2 пъти бяхме пред дилемата дали да купим мострата, тъй като количествата от продуктите се бяха изчерпали... С много мислене се съгласих за единия смесител (не за друго, а защото беше евтин), но като ми сервираха, че и моноблока, който харесахме е последен и дума не можеше да става да го вземем. Скептично съм настроена към тези мостри, нямам им никакво доверие.  Rolling Eyes А вие какво мислите по въпроса? Случвало ли ви се е да закупите изложената мостра, тъй като е последна? Имали ли сте проблем в последствие?

# 1
  • Мнения: 8 999
Много обичам да купувам мостри. Ако нямат някакви видими дефекти, разбира се. Обикновено така се случва, че все това, което съм харесала, се е изчерпало и се налага да взема мострата. Все пак и тя си има същата гаранция, както и ако не е мостра, така че съм спокойна. Когато купувахме ел.уредите за кухнята, естествено, се оказа, че няма други в склада и взехме тези, които бяха изложени в магазина - фурната, миялната и абсорбатора. В повечето магазини правят намаление на цените за мострите, обаче в Техномаркет - НЕ! И въпреки това не можах да променя избора си. Много се ядосах, ама като съм си харесала точно тези неща и нищо друго не може да легне на сърцето ми, какво да направя. Нямали сме проблеми с тях, съвсем са си читави. Ако пък бяха и малко отстъпили от цената, съвсем щях да съм доволна.
Много пъти съм купувала мостри, с големи намаления, и не съм съжалявала.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
няма проблем за мостра, стига да не е нещо което се поврежда или захабаява когато е изложено. плочки, смесители ... няма какво да им се повреди, но би следвало да го дадат с отстъпка.

# 3
  • на чист въздух
  • Мнения: 178
няма никакъв проблем да вземеш мострата,това чв е мостра не значи ,че е повредена

# 4
  • Мнения: 2 259
За мостра в Интермаркет си изпросих отстъпка 5 %.
Всеки да ми е пипал пералнята ,а аз да плащам  100%,не Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 2 430
Родителите ми наскоро си бяха купили мостра кухненски бюфет.Като изключим,че беше зацапан от пръсти,пипане и най-вероятно от парцала с който са чистили шоурума бюфета си беше супер.
Едно леко почистване с препарат и си беше пак същият.А иначе мострата беше с около 90лв по-евтина от тези,които са били налични в склад.

# 6
  • Мнения: 187
Да, бих си купила мостра, ако няма видими дефекти и ако получа същата гаранция като за неразопакована стока + отстъпка от редовната цена 

# 7
  • Мнения: 1 418
Ако съм го харесала изобщо не ме притеснява факта,че
е мостра.Е пазаря се,разбира се,но ако не стане пак го
взимам.

# 8
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Охооо, обичам мостри  Mr. Green Какъв диван си купих с 40% отстъпка, щото бил мостра и последен  Mr. Green Кухня нямаше как да купя мостра, моята е по поръчка, щото имам малоумна чупка. Купувам мостри без никакви скрупули, ако са мебели. За техника съм скептична. Но пък ако дават същата гаранция и няма видим външен дефект, защо не.

# 9
  • Мнения: 1 844
не обичам да купувам мострите.
но ако много харесвам стоката и няма откъде да я намеря-примирявам се и бих взела мостра,само тогава. Peace

# 10
  • Мнения: 2 100
Вие ме озадачихте как ви дават отстъпки в цената  Thinking Единствените отстъпки (и то съвсем минимални), които съм виждала да правят примерно в Техномаркет, Практикер и т.н. е за много дефектни стоки  Whistling
А относно моноблока - оказа се в последствие, че има дефект - пукнат е. И в интерес на истината почти винаги по мострите съм виждала дефекти (я някой пипнал с мазна ръка, я пукнати, я одраскано, обелено и т.н.)  Rolling Eyes Пък и го има голямото пипане... Blush

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Мда, на моя италиански диван от естествена кожа нищо му няма(голям праз 5 човека седнали да го пробват), освен че е последен от старата колекция и че е бял, явно народа предпочита други цветове. Освен, че ми залепна за интериора беше и на безумно ниска цена, за диван от такъв клас.  Mr. Green
Винаги питам за отстъпка за голяма сума, големи количества, повторна покупка или мостра. Крайно време е и нашите търговци да се научат да печелят клиенти. В повечето магазини са ми правили отстъпка без излишни драми. В Бош за над 3 уреда ми свалиха 7%  Mr. Green За плочките+фаянса+батерии 16%  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт