Кашите-начини на приготвяне?

  • 410
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 632
Как приготвяте кашите от ориз или елда? Освен по описаният в библиотеката начин има ли друг? Питам,защото така и не намерих уред,който да прави от ориз брашно  Shocked.Предполагам,че кафемелачка върши работа,но и такава нямам? Confused Та ако някой ми даде идея как по друг начин да си приготвя домашна кашичка ще съм му много благодарна  Hug.

# 1
  • Мнения: 3 550
Аз навремето също питах, защото се тръшках, че с кафемелачката ще смърди на кафе. Казаха ми, с блендер или някакъв кухненски робот. Друг вариант бил да си свариш ориза, както за големите хора и после да го пасираш. Сега преразказвам, нямам личен опит. Дано и други майчета се включат.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 632
Благодаря за бързият отговор Стейси  Simple Smile
Вчера бях в Техномаркет и точно за такъв уред питах продавачката, а тя ми обяснява,че никой робот не можел да ми направи брашно от ориз,нито пък пюре  #Crazy Та след едночасово избиране си купих само пасатор (че и такова нямах). Варианта с варенето ми допада. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 896
А можеш да пробваш и с готово оризово и царевично брашно. На царевичното пише "фино", има го в повечето хранителни магазини. А оризовото в магазините за природни храни, поне до нас на ул. Цимерман има,  ще проверя колко струва.
Повечето мами казват, че царевичната каша децата много я харесват, ама моето не особено. Яде предимно от просо, което си го меля в кафемелачка. Кажи кога ще кърмим в морската, да ти донеса малко просено брашънце да видим Али дали и тя ще го хареса толкова.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 632
Кажи кога ще кърмим в морската, да ти донеса малко просено брашънце да видим Али дали и тя ще го хареса толкова.
Благодаря basilisk  Simple Smile
Ами аз гледам прогнозите и чакам да хванем слънчева събота,че да дойдат повече мами  кърмачки. Тази няма да е,може би следващата  baby_neutral А просено брашънце сигурно ще хапне мойта бебка,тя обича мама да й готви   chef Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт