отново за цистита и бактериите

  • 793
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 154
Здравейте, може ли някой да ми каже излезукавал ли се е трайно от е.коли в урината? Аз продължавам да се боря вече година и ефекта е нулев. Дори и да успея да постигна някакъв резултат в лечението, ефекта е за месец и после отново съм си с бактерии. Дали не пропускам нещо, може би трябва да ида на уролог или инфекционист? А как да се установи причината за повторното заразяване? Ще ви бъда много благодарна ако ме посъветвате към какъв специалист да се насоча. Досега съм се консултирала с нефролог, гинеколог и гастроентеролог.

# 1
  • Мнения: 154
 и още едно въпросче, партньора ми направи изследвания на еякулат, при него резултата беше масово ешерихия коли. Възможно ли е той като не се е лекувал при орална любов, аз отново да съм се заразявала? Защото имах ефект при определено лечение и после пак .

# 2
  • Мнения: 141
И двамата трябва да се лекувате от инфекционист, трябва да имате антибиограма, за да се назначи точния антибиотик, на който колито е чувствително. След лечението, отново изследване, за да се види дали бактерията я има още. И секс само с презерватив.

Общи условия

Активация на акаунт