Комуникация на френски

  • 4 983
  • 76
  •   1
Отговори

Анкета

Стигате ли върха на Айфеловата кула?

Опции:

  • Мнения: 1 047
Когато нежната половинка комуникира със силната половинка на френски, втората успява ли да стигне върха на Айфеловата кула?
А когато видите звездите високо, високоо финала като по филмите в малките часове  на денонощието ли е? Или се налага да ползвате почистващи препарати на Ws Teleshop? Embarassed

# 1
  • Мнения: 194
Когато нежната половинка комуникира със силната половинка на френски, втората успява ли да стигне върха на Айфеловата кула?
А когато видите звездите високо, високоо финала като по филмите в малките часове  на денонощието ли е? Или се налага да ползвате почистващи препарати на Ws Teleshop? Embarassed

Ми нали си силната половинка. Нас ли питаш.... Shocked?

Втората част на въпроса не я разбрах Embarassed, но съм руса Flutter

И какво общо имат почистващите препарати с фърха на Айфеловата кула Crazy

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Когато нежната половинка комуникира със силната половинка на френски, втората успява ли да стигне върха на Айфеловата кула?
А когато видите звездите високо, високо финала като по филмите в малките часове  на денонощието ли е? Или се налага да ползвате почистващи препарати на Ws Teleshop? Embarassed

вероятността за успешно изкачване е правопропорционална с лингвистичните умения на нежната половинка.
колкото до гледката на звездите чувам , че дамите в по-голямата си част предпочитат WS TELESHOP пред други канали.
но пак трябва да уточним, че по тези канали показват разнообразно оглеждане на звездите. така че уточни по-точно за кой тип гледка става въпрос
- черна дупка  (никакви звезди няма)
- свободен звездопад
- пикасо (размазана картина на естествена подложка)

# 3
  • София
  • Мнения: 17 142
Лелеее, нищо не разбрах  Joy Joy
В смисъл, разбрахх за какво е темата, ама момента с ВС телешоп и почистващите препарати ме остави безмълвна просто, те таз алюзия хич не можах да я схвана  newsm78
Говорете в прав текст бреее, да не сме на по десет годинки  Laughing

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 268
В прав текст перефразирано: Кафят ли се мъжете на вашите свирки и ако да, то в каква степен?

# 5
  • Мнения: 2 448
Не всеки мъж е провокирал в мен желанието максимално да покажа уменията си по френски. Ако кулата е Айфелова ми се говори на френски, но ако е наклонената в Пиза ...........  Joy

Препарати на WS TELESHOP не ползвам.  Crazy

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Лелеее, нищо не разбрах  Joy Joy
В смисъл, разбрахх за какво е темата, ама момента с ВС телешоп и почистващите препарати ме остави безмълвна просто, те таз алюзия хич не можах да я схвана  newsm78
Говорете в прав текст бреее, да не сме на по десет годинки  Laughing


как да не в прав текст, ще долети татмъна и ще отсече че има такава тема 2 години назад .... (лео за твоята тема става въпрос)
какво не разбра за почистването? ти не плюеш ли?


В прав текст перефразирано: Кафят ли се мъжете на вашите свирки и ако да, то в каква степен?

не само това ....
пита се също накрая дали ви се налага да чистите ...

# 7
  • София
  • Мнения: 17 142
Ааааа, сега разбрах, извинете ме, моля  Laughing

# 8
  • Мнения: 589
Не ни се налага да чистим.Комбинираме комуникацията на френски със здравословна закуска от чист белтък...Като студенти понкога цял ден на тази закуска сме разчитали...

# 9
  • Мнения: 2 448

 newsm78 Що така с погнуса?
Явно трябва да смениш диетата на мъжа си, за да разбереш, че може и да е приятно.

цък  Laughing

# 10
  • Мнения: 4 665
По настоящем освен себе си храня и още двама души и понеже принципно много обичам да ям, мъжо реши да спре кранчето #Cussing out
 Иначе за върховете...обичам да си оставям последното стъпало недостижимо.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
В прав текст перефразирано: Кафят ли се мъжете на вашите свирки и ако да, то в каква степен?


Да, кефят се, и то много  smile3514  Открих закономерност обаче- като си искат, не го правя с желание. Като не натрапват желанието си- на мен пък ми е кеф да го правя. Сигурно съм открила топлата вода  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 293

 newsm78 Що така с погнуса?
Явно трябва да смениш диетата на мъжа си, за да разбереш, че може и да е приятно.

цък  Laughing

Ами.....при мен май не зависи от това какво яде,все тая ще ми е  Sick

# 13
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
AGAPH, това е погнуса точно каквато мъжете изпитват към кърмата...(скоро имаше такава тема)

# 14
  • Мнения: 1 047
Да не остават следи ми е основната мисъл.
Нямам нищо против Пикасо и свободния звездопад, но най ми е кеф, како няма улики.

...Открих закономерност обаче- като си искат, не го правя с желание. Като не натрапват желанието си- на мен пък ми е кеф да го правя. Сигурно съм открила топлата вода  Mr. Green
Всички наопаки, ти на терсене.

...погнуса точно каквато мъжете изпитват към кърмата...(скоро имаше такава тема)
Така ли правят? Аз с кеф си бозвах, когато имаше. Както от извора, така и от мазето с бурканите.

Не говорим направо, щот после ще е язък за списването.
А питам тук, а не в татковци, щот там татковци вече няма, както рече оня ден един зелен пън. А имаше едно време...

Общи условия

Активация на акаунт