Наистина ефективната готова маска за коса според вас!

  • 8 515
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 298
Може би малко се повтаряме с темата за красивата коса... Но там нещата са много подробни, а нека тук да споделим коя готова маска ви се е отразила най-добре. Аз не мога да кажа за която и да било нищо конкретно, и се чудя какво да си купувам Sad Сега една на Шварцкопф съм си поръчала, на сляпо.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Според мен "наистина ефективно" козметично средство няма, защото ако има, всички ще купуват него и на пазара няма да има конкуренция. Аз не съм ползвала маска, от която да съм страшно доволна. Ефект- само 2 дни.

# 2
  • Мнения: 2 110
Трябва да кажеш за какво ти е ? Косата ти е суха, боядисана, къдрена,мазна.....?!

# 3
  • Мнения: 1 243
Бях много доволна от бялата маска на Миосотис с мел - предпазва от стареене, от вредните влияния на околната среда, от накъсване на косъма и т.н. С тази маска косата ми наистина стана по-здрава и жизнена. Италианска мисля беше - 500 мл за едва 7-8 лв. Peace

# 4
  • Мнения: 4 496
За моята коса- Абсолют рипеър на Л`Ореал.

# 5
  • Мнения: 636
Аз пък не съм видяла наистина ефективна домашна маска. Аз нанасям маска след абсолютно всяко измиване, и да има наистина ефективни маски - Олео Релакс и Маскинтенс на Керастаз, Абсолют рипер и Интенс рипер на Лореал Професионел.

svetla, може би не си използвала достатъчно качествени продукти. С тази толкова обсъждана Миосотис аз дори не мога да се среша ...

# 6
  • Мнения: 4 496
Аз пък не съм видяла наистина ефективна домашна маска.

Домашните маски са за похранване и заздравяване на новоизрастващата коса. Резултатите от тях се забелязват след време.
За дължината- само купени маски! Flutter

# 7
  • Мнения: 99
минералното олио на Saphir!!!препоръчвам го на всички понеже не утежнява косата,не я омазнява,просто реструктурира косъма и косата ми наистина се чуства прекрасно с него.Но искам да ви кажа че ако искате красива коса трябвам всички продукти  които ползвате да са хубави,не само маската.
Моята комбинация е шампоан Керастаз сатенена вана,минерално олио,кристали и спрей за предпазване от термична обработка!Фризъорка съм и наистина почти всеки ден си тормозя косата с кфо ли не  Laughing,но мога да кажа че долу горе се чуства добре(възможно най добре за изрусена коса newsm78)
Маските на миостис са добри ,но с временен ефект ,но така или иначе почти всички продукти на пазара са си така.Винаги трябва да се грижиш за косата си.Не става с 2 месеца на маски (като на антибиотици като си болен) и после цял живот здрава коса.Косата е мъртва тъкан.Все едно да си изгориш панталона с ютията и после да си го оправиш с някакъв препарат Laughing hahaha
Сравненията ми са доста смешни но си е точно така!Грижете се за косите си!

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 16:54 от Huk4e

# 8
  • Мнения: 1 298
минералното олио на Saphir!!!препоръчвам го на всички понеже не утежнява косата,не я омъзнява,просто реструктурира косъма и косата ми наистина се чуства прекрасно с него.Но искам да ви кажа че ако искате красива коса трябвам всички продукти  които ползвате да са хубави,не само маската.
Моята комбинация е шампоан Керастаз сатенена вана,минерално олио,кристали и спрей за предпазване от термична обработка!Фризъорка съм и наистина почти всеки ден си тормозя косата с кфо ли не  Laughing,но мога да кажа че долу горе се чуства добре(възможно най добре за изрусена коса newsm78)
Маските на миостис са добри ,но с временен ефект ,но така или иначе почти всички продукти на пазара са си така.Винаги трябва да се грижиш за косата си.Не става с 2 месеца на маски (като на антибиотици като си болен) и после цял живот здрава коса.Косата е мъртва тъкан.Все едно да си изгориш панталона с ютията и после да си го оправиш с някакъв препарат Laughing hahaha
Сравненията ми са доста смешни но си е точно така!Грижете се за косите си!

 Peace

# 9
  • Мнения: 2 110
 Huk4e , минералното олио на Saphir, къде се продава ?

# 10
  • Мнения: 4 496
В козметичните магазини. Шишенце със зеленикава течност вътре. Flutter

# 11
  • Мнения: 2 110
Мерси ♥ слънчице ♥ ! Hug
Нещо в момента не мога да се сетя, блокирал ми е ЪкЪла !

# 12
  • Мнения: 1 427
Ползвам маската на МИОСОТИС с плацента и костен мозък.много съм доволна.

# 13
  • Мнения: 13 621
Тази маска направо ми преобрази косата! Ползвала съм какви ли не, но тази е страхотна  Hug

Много добре ми се отразява и тази

# 14
  • Мнения: 99
в София наистина незнам къде се продава,но във Варна има един козметичен магазин на пазар Чаталджа.там го има!Към 15лв е някъде.Мацки и зехтина помага наистина много.
Мажете си косата с него,една найлонова шапчица отгоре и загрейте със сешоара за да проникне във фоликулите на косъма.Косата е после като чисто нова.

Общи условия

Активация на акаунт