С какво хранихте бебчетата на морето?

  • 532
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 609
От извесно време се чудя какво ще е менюто на Яна на морето Rolling Eyes.
Готовите пюрета категорично ги отказва.
Единственото нещо,за което се сещам е да направя няколко домашни и да стерилизирам.
Дали?
Хайде мами,вече ходили на море подскажете Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
кисело мляко, плодови млека
пресни плодове
задушени зеленчуци (картофи, моркови, броколи) със сирене
крем супи - а и всякакви супи - не мися, че в някой ресторант ще ти откажат да пасират супата за детенце или пък да направят попара.

на мен ми се струва сложно и рисковано да нося домашни пюрета, пък дори и стерилизирани.

# 2
  • Мнения: 8 769
Единственото нещо,за което се сещам е да направя няколко домашни и да стерилизирам.
Дали?
Да, това е едно от решенията. Другото е да ги замразиш и да ги вземеш в хладилна чанта. Аз поне така процедирах.

# 3
  • Мнения: 3 777
Кисело мляко с плодче, с бисквитка.
Твоето е воче на 11 месеца би трябвало да хапва доста неща от храната на големите, задушени картофки примерно, всякакви задушени зеленчуци, храна за големи на малки хапки.
Няма страшно, няма да остане гладно детето.

# 4
  • Мнения: 410
Моя приятелка мин. година така направи и си стерилизира пюретата. Не е имала проблем.
Кис. млако е рещение за едно от храненията. Една супичка за др. хранене.
Моят е голям! И яде готовите менюта на Семпер , пробвахме ги.( Мнооого са скъпи!!!) Но за морето ще прежаля парички да му взема за по едно на ден.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 298
То зависи какво яде бебето, ако сте само на пюрета, нямаш друг избор - прави и стерилизирай, но за всеки случай ги носи в хладилна чанта.
И ние си мислим за храненето на морете, че след 2 седмици ще се запътим натам, но нашата дъщеря, освен че обича домашни пюрета, си хапва лакомо и тези на Хип и Семпер. Та ще се запасим с готовите бурканчета, а още и с инстантна каша, защото до тогава смятам да започнем и с нея.
Ако вие ядете от инстантните каши - ето ти готово решение поне за едното хранене.

# 6
  • Мнения: 2 609
Ами,да,значи както си мислех-ще стерилизирам.Да има там поне по 1 на ден пък другото все ще го измислим.
Благодаря ви момичета Heart Eyes

П.П.А вариянта за кашите-отпада,ние и такова не ядем Sick

# 7
  • Мнения: 4 176
И яде готовите менюта на Семпер , пробвахме ги.( Мнооого са скъпи!!!) Но за морето ще прежаля парички да му взема за по едно на ден.
Скъпи, ни гъсти и моя яде 1 бурканче на два пъти. Даже излиза по-евтино от другите боклуци на пазара.

# 8
  • Мнения: 4 176
Ние септември ще ходим и аз ще храня с  готови пюрета, бисквити, кисело мляко, адаптирано мляко, попара, пловоде, овесени ядки.
За попарата ще си нося термоканата, за да преварявам вода.
Термоса ще хо пълня с топла вода, ако се наложи да яде на полеви условия.
Абе няма да умре от глад ( надявам се ) Simple Smile

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз се бях запасила с всякакви пюрета - скъпи, Ганчев и т.н., готови каши, супи в кутии, но моята принцеса не желаеше да яде. Искаше да яде каквото ядем и ние и най-много сирене. Пиеше само сокове и за 2 дни изпи всичко което бях взела, после и взимах натурален сок в кутия от 1 литър.

# 10
  • Мнения: 2 609
Marietta,какви са тези менюта? Embarassed

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Ще му взема готови каши и пюрета.Вече пробвах - яде ги Mr. GreenОсвен това плодове и кисело мляко.И кърма, разбира се, тя поне си върви с мене и винаги е под ръка, така да се каже Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт