малко помощ ако може

  • 651
  • 3
  •   1
Отговори
първо да кажа привет на всички из форума Simple Smile
имам едно малко проблемче и се чудя как да си го реша Thinking
имам едни много шик панталони но са много тъмен наситен цвят а искам да се поизбледнеят малко ,но нещо не ми идва на ум как да стане освен ако ги изпера с прах който има сода ефект  newsm78 а и тогава незнам дали би имало тоя резултат вие как мислите ?
как бих могла да ги направя по светъл нюанс  ? а дали има такива препарати не съм и чувала ...дайте вашето мнение как да постъпя  wash  Joy

# 1
  • Мнения: 5 207
С прах за бяло, ако ги переш, ще отнеме много време да промениш цвета достатъчно. Плюс това те ще станат по-светли, но ще си личи, че са избелели от пране и не това им е оригиналният цвят и ще е грозно. Може и на петна да станат.
С белина със сигурност ще избелее цвета, но не те съветвам, защото ще ги съсипеш.

# 2
  • Мнения: 345
Я по-добре си ги носи така - с каквото и да се опиташ да ги изсветлиш, при всички случаи ще станат на петна, цветът няма да е равномерен и ще изглеждат просто вехти домашни панталони.

# 3
  • Мнения: 8 999
Изджуркай ги няколко пъти на 90 градуса в пералнята, а после ги простирай на слънце /легнали - веднъж от едната страна, после от другата/. Ама наистина едва ли ще заприличат на нови светли панталони, ще си станат едни стари, избелели от пране тъмни панталони.

Общи условия

Активация на акаунт