Бебешки лаптоп

  • 1 269
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Моито бебе 1 г и 3 месеца постояно иска да си играе на компютъра на мама и тати. Има си нейна клавиатура и мишка, но не ги иска. Иска да се случва нещо на екрана. Та се чудя вършат ли работа тези детските лаптопи и дали няма някои с по-големи екрани? Дали не е много малка?

# 1
  • Мнения: 27 524
Има много видове лаптопи за деца - и за малки, и за големи, но доколкото знам започват от 2 годинки, според мен е малка и не разбира за такава играчка. А на тази възраст ще иска с всичко да играе, което ползват мама и тати, както и което свети. Но бързо им омръзва и според мен няма смисъл засега от такава инвестиция. Има толкова други бебешки играчки, вземете й друго  Peace

# 2
  • Мнения: 626
Здравей ако не те притеснява да си играе с вашия компютър има една програма-Toddler Keys  която  езащита от деца. Като я активираш когато детето натиска клавиатурата на екрана се появяват снимки или каквото там си сложиш а мишката рисува. Много е готина.   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 447
Има много видове лаптопи за деца - и за малки, и за големи, но доколкото знам започват от 2 годинки, според мен е малка и не разбира за такава играчка. А на тази възраст ще иска с всичко да играе, което ползват мама и тати, както и което свети. Но бързо им омръзва и според мен няма смисъл засега от такава инвестиция. Има толкова други бебешки играчки, вземете й друго  Peace
Споделям мнението.


Slavaa,ще ми кажеш ли къде мога я намеря тази програма за която споменаваш??? Praynig

# 4
  • Мнения: 98
според мен е хубаво да си има собствен лаптоп-виждала съм съвсем простички за по 25-30лв.Те нямат много  функции,но детето няма как да направи разлика сега.Племенникът ми седеше с часове на компютъра на големите и на 3 години вече знаеше сумати игри,което аз не одобрявам-истинските компютри имат прекалено много функции и занимавки.Ако купиш на едно дете детска пералня или прахосмукачка,то просто ще си мисли,че има същата вещ като възрастните.По-добре по-дълго време да се залъгва с тази мисъл..

# 5
# 6
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Рано е за детски лаптоп. Всяко чудо за три дни, само ще го счупи. Друга полза на този етап няма да има.

Общи условия

Активация на акаунт