Трети клас и Ваканцията......

  • 25 801
  • 292
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower


Предметите, които учат нашите Третокласници! Wink
1.БЕЛ
2.Английски език.
3.Математика.
4.Човекът и Обществото.
5.Човекът и Природата.
6.Музика.
7.Изобразително Изкуство.
8.Домашен Бит и Техника.
9.Физическо Възпитание и Спорт.
10.ЗИП-БЕЛ.
11.ЗИП-Математика.


Ваканции за цялата учебна година!
Коледна ваканция -от 24.12.2008г.до 04.01.2009г.
Срочна ваканция-от29.01.2009г.до 01.02.2009г.
Пролетна ваканция-от 01.04.2009г.до 12.04.2009г.


Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


ТОВА СМЕ НИЕ!

 coldЯнуари:

Коко - 11.01.2000 г. на Judy
Ксения - 24.01.2000 г. на Nastasja


 coldФевруари:

 familyМарт:

Гицка - 18.3.1999г. на gargamela

 familyАприл:

Даниел - 03.04.1999 г. на ВечеПетя
Христо - 06.04. 2005г. на Моли Уизли - брат на третокласник
Мишо -  24.04.1998 г. на (х) Dorothy

 familyМай:

Йордан - 14.05.1999г. на paleto
Борис -  23.05.1999г. на Вълничка (морска)

  grinning039Юни:

Теодора - 03.06.1999г. на nezito

  grinning039Юли:

Ивайло - 01.07.1999г. на камелия
Лъчезар - 02.07.1999г. на Боби1973
Стефани - 25.07.1999г. на jakinik
Яна - 25.07.1999г. на Дидк@

  grinning039Август:

Йоанна - 05.08.1999г. на ptica
Ралица - 06.08.1999 г. на Verdad
Рая - 24.08.1999г. на Мама Цоцоланка
Трифон - 27.08. 1999г. на Моли Уизли

  umbrellaСептември:

  umbrellaОктомври:

  umbrellaНоември:

 coldДекември:


Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


МИНИСТЕРСТВОТО НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА

Третата учебна година Hug
Септември на вратите чука!Третокласници,желаем,Ви сполука3!
Щом сме вече трети клас,Обществото и Природата ще учим в час!
Третокласниците се готвят със старание,за математическо състезание!!
Третокласниците стягат коледна украса,за подаръци вълшебни имата те нагласа!!
Третокласниците годината преполовиха,и с шестици много се сдобиха!!!
                                     
Ето и някои сайтове на нашите ученици от Трети клас!!! Hug
Сайт на училището на Рая на Мамич!!! Hug
41 ОУ"Св.Патриарх Ефтимий",Столична Община на Мишо на Дороти!!! Hug


Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


Архива също е важен! Peace

Септември вече на вратите чука. Второкласници, желаем ви сполука!
Септември вече на вратите чука. Второкласници, желаем ви сполука! 2
Хич не е проблем за нас този Втори клас!Голям проблем за нас e т … и 1Второкласници2"Второкласници"3
Второлачето на мама буквички яде!То е мойто миличко дете!
Второкласник,вече съм голям!Таблицата смятам,за да знам!
Ние сме голям втори клас.Заповядайте при нас!
Ех,ваканция голяма как те чака.....мама2!

Въпроси за ученическите пособия и вълнения разни
Първолачето на мама, втора седмица подхвана!
Мили мънички ръчички нижат с букви огърлички.
Буквички и цифри смело пишат вече малките ръчички
Плюс и минус, А, Б, В, учи нашето дете
Първолаче смело крачи напред към трудните задачи
Дядо Коледа очаква пак, нищо че е първолак
Първолачето езици учи, в ЕС трябва да сполучи
Празникът на буквите отмина, свършва скоро първата година
Ех, ваканция голяма, как те чака ... мама!


Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 09:12 от Мама Цоцоланка

# 1
  • София
  • Мнения: 62 595
Браво! Супер е оформена!

# 2
  • Мнения: 998
Пу, втора Laughing

Благодарим за темичката   Hug

Verdad, бъди щастлива!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 523
Verdad,всичко най-най и от мен!  bouquet

Моята Яна е родена на 25.07.1999г.

# 4
  • Мнения: 1 492
Вили, много любов и усмивки  Hug

# 5
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ето ме и мен с Мишо 24.04.1998 г Михаил

# 6
  • Мнения: 1 030
I az sam tuk!Sori za latinicata no ne sam v BG!!! Mr. Green
Mami4,spe6al pozdravi za temata!  bouquet

Verdad,jiva i zdrava,s mnogo lubov okolo teb!! Hug  bouquet
Yoni e rodena na 05.08.1999. Peace

# 7
  • Мнения: 3 209
Мамич, страхотно си оформила темата   bouquet

# 8
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Verdad, специални поздрави и от нашата фамилия! Всяко желание да ти се сбъдне, всяка радост да се потрети, всеки страх да отпадне!  bouquet

Да тропосам и наша Гицка - 18.3.1999г.

Пускам предложение за заглавие на следващата тема "Третокласникът се понахили вече - още малко и годината утече" Mr. Green

# 9
  • Мнения: 6 049
Страхотно оформление на темичката.  bouquet Ето и нашите данни- Теодора-3.06.1999г

# 10
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Verdad,всичко най-най и от мен!  bouquet

Моята Яна е родена на 25.07.1999г.

Моята Стефи , също на е родена на 25.07.1999г Laughing

# 11
  • Мнения: 1 523
 newsm06 Намерихме се с астрална близначка! Grinning

# 12
  • Мнения: 1 575
Мама Цоцоланка ,поздравления и от мен за новата тема - много е весела Grinning!

Аз се чудя да се оплача или да се смея - на моя хубостник все някой му развалил я ножицата, я му счупили железния молив, напълнили му лепилото с вода и т.н., докато не се усетих, че той с приятелите си се забалява така и после се оправдава с тях.Последния случай - дал си ножицата да подрязват храстите, детето, което му я поискало го уверило, че ще му купи нова, ако се счупи и тя, естествено на първия клон още дава фира...Аз лекинко побеснях, защото това е втора ножица за месеца и съм го предупредила, че вече нищо няма да му купя и няма да може да работи в клас...Обаче нашия спокоен - нали са му обещали нова ножица.Да, ама не - вече втора седмица чака, другото детенце го мотае - нямало сега пари, забравило, а Лъчезар се възмущава, защото детето си купува всеки ден разни неща, пък за неговата ножица пари няма.Аз упорита - няма да му купя - да се оправя с детето.Той поиска съвет - не бил предполагат, че така ще го измамят  hahaha.И аз с целия си акъл го посъветвах и той да си послужи с хитрост - да помоли детето да му услужи за малко с ножицата си и Лъчезар да не му я връща, докато не получи обещаното.Обаче и онова не е глупаво - не давало (уж не си я носело  Wink) и моя да вземе да организира 2 др. деца да разсейват детето и нашия да му бръкне в несесера и да си вземе ножицата.Накратко - откраднал я.И нищо не казал...
Щях да припадна, стана още по-зле, с майката на детето сме много близки, но не исках да я занимавам с проблемите на Лъчезар, че си дава нещата, защото болката не ми е някой да купи ножица, а Лъчезар да се научи да си пази нещата и да види, че на другите не им пука за неговите вещи и пр.Сега излиза, че за едната ножица накарах сина си да краде!
Уж е вече 3клас, голямо дете...то май аз съм си останала някъде назад Embarassed!

# 13
  • София
  • Мнения: 62 595
Боби,
Твоят проблем много напомня на разискванто в една друга тема за размяната на играчки в ДГ и произлезлия от това конфликт.
Че другото дете е хитро - хитро е. Да ти кажа, вече след като сте взели ножицата не трябва да си признавате. Просто я скрийте и синът ти в никакъв случай да не я носи на училище и да не се издава, че я е взел. Лошотое, че има "съучастници", които може да се раздрънкат. Най-добре е да си трае до последно. А майката на детето може и никога да не научи за случката, освен ако синът й не захитрее още повече, че да й каже (което също не е изключено). В много кофти ситуация сте се накиснали. За мен изводът от цялата работа е да не си дава нещата на никого, а ако прави нещо да гледа да го прави сам, че да няма кой да го издъни.

# 14
  • Мнения: 998
Andariel,
много ме изненада мнението ти. Разбирам, че може да има негативни последствия за сина на Боби, но така ли трябва според теб да се постъпи, ако детето ти открадне нещо??? Shocked Според мен има начини, да се върне ножицата и без конфликт, но в никакъв случай не трябва да се "покрива" случката, а още повече родителят да съдейства за това. За мен не това е начинът да възпитам в детето си ценности.  Може ножицата да се върне незабелязано, може да се даде на момчето просто ей така - взел я е без да иска или за да му направи номер или за да му даде урок. Но важното е да се върне! Иначе е подкрепа на кражбата!

Общи условия

Активация на акаунт