Къде? дамски костюми/елегантни облекла в София

  • 5 770
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Къде, продават в София костюми, ежедневно елеганти облекла подходящи за работа в офис и да са  малки размери /36-38/ и да са на достъпни цени. Ако правят и корекции би било още по-добре.

# 1
# 2
  • Мнения: 64
Здравейте Simple Smile
Не съм от София, но  февруари бях в командировка там и ми направи впечатление един доста "постен"  на вид магазин , но вътре беше царство на дрехите. Намира се на кръстовището на цар Самуил с Александър Стамболийски. Фирмата е пловдивска,  многообразие от дрешки, точно такъв тип каквито искаш. Аз добре си напазарих от там.
А цените са ЧУДЕСНИ 35-50 лв. за пола Simple Smile
Дано съм ти била полезна Hug

# 3
  • Мнения: 191
Послдената ми покупка беше от "Модена" в Скай сити, много съм доволна от този магазин, нещата им са невероятни! Изнанадах се, че са български, защото цените ми се видяха височки. Ако ти трябва нещо строго елегантно Дика е добър избор, може да видиш в Бати Балено, Елизабет, Етере, Ниа и Дорадо (според мен не са нищо особено, но се намира тук-там по нещо).

П.С. Магазини Модена има няколко в София. 

# 4
  • Мнения: 851
Момичета хубави магазини сте посочили, но не и евтини. Пола за 50 лв. не е евтино. Според мен марковите магазини не са евтини. По-добре е да се обиколят базарите.

# 5
  • София
  • Мнения: 650
В Скай Сити Мол любимия ми магазин за костюми е Росита ( на ет 1) а оня ден пак от там си купих от Андрюс много хубав костюм за 110 лв (беше намален от 350 лв)

# 6
  • Мнения: 160
В Скай Сити Мол любимия ми магазин за костюми е Росита ( на ет 1) а оня ден пак от там си купих от Андрюс много хубав костюм за 110 лв (беше намален от 350 лв)

В дамския "Андрюс" има ужасни неща, късметлийка си щом си си харесала костюм от там.
За мъжете има невероятни неща на супре цени, особено намаленията, които имаха в последно време.

Общи условия

Активация на акаунт