Re: "Лекари",причинили смърт на деца - да ги изобличим!!!

  • 30 804
  • 161
  •   1
Отговори
  • Мнения: 319
Свързах се с главния редактор на "Часът на Милен Цветков". Решихме да направим предаване на тема - "Лекари причинили смърт на деца поради некомпетентност и невнимание". Моля за разрешение да използвам вашите истории. Моля и която от вас има желание и възможност да участва да ме подкрепи. Разбрах се с човека да се чуем другата седмица вторник или сряда за да се видим и да уточним кога ще е предаването. Разбирам, че темата е доста тежка и деликатна. Мога да участвам и сама, ако никой не иска. Доста дълго време мислих по въпроса и понеже в България правосъдие няма, реших че това е единствения начин - чрез медиите. Реших да започна от едно от най-гледаните предавания. Искам да привлека вниманието на възможно най-много хора. Моля ви подкрепете ме!

# 1
  • Мнения: 7 107
Тъжна мама, не е проблем да се ползват историите.
Но има много истории, зад които не стои някой конкретен. Има поредица от бездействия от неизвестни и анонимни лица, довели до най-лошото.
Дано предаването предпази поне една жена от това да преживее кошмарът на загубата.

# 2
  • Мнения: 4
Тъжна мама,дълбок поклон за силата и куража да предпиемеш тази стъпка. Макар че,моятя история е не толкова шокираща като твоята,остави в живота на цялото ми семейство  огромна празнота и болка. Подкрепям напълно инциативата ти и с каквото мога ще помогна.Невъзможно ми е да присъствам на предаването,но с удоволствие бих ти дала координати за връзка .Ако искаш пиши на лични. Hug

# 3
  • Мнения: 160
Тъжна мама,поклон за куража и действията ти!Възхищавам ти се искренно!
Аз също съм съгласна да се използва моята история,но лошото при мен е че аз обвинявам за моя случай  бургаска болница,защото много индивиди/лекари и хора не мога да употребя тук/с действията и бездействията си са виновни за смъртта на моята Сиянна.Незнам дали ще имам възможност да дойда до София,но бих могла да се вкюча по телефона.Ако мога с нещо по-конкретно да ти помогна за това начинание-насреща съм.
Наистина много се радвам,че най-накрая някой прави нещо по въпроса-поклон още веднъж за борбеността ти!!!Дано бургазлийки вземем пример от теб и да предприемем нещо и конкретно за бургаската болница.
Дано предаването се осъществи и даде някакъв резултат!

# 4
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
тъжна мама  Peace имаш и моето съгласие,но няма да мога да дойда до София поради видими причини.Надявам се Милен Цветков да вземе на сериозно темата.

# 5
  • Мнения: 3 621
тъжна мама имаш и моето съгласие, и аз няма как да пътувам до София, бих се включила по телефона ако е възможно
Знам че тези "лекари" ще останат ненаказани, важното е да предпазим други майчици от ужаса който ние преживяваме

# 6
  • Мнения: 3 016
Тъжна мама ,подкрепям те напълно Peace, Аз също съм   далеч от София, но историята ми е описана в доста теми .Успех! Ще те гледам  непременно! Hug

# 7
  • Мнения: 2 270
Моя случай не е такъв, но тъжна мама имаш и моята подкрепа! Peace
Браво за куража и успех!  bouquet

# 8
  • Мнения: 425
 Peace,

ще боли, но то вече 1,5 толкова ме боли...., в бтв неотидох, така 4е сега заставам до теб Peace

# 9
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
Ако не ме лъжат очите в момента "тъжна мама" говори в предаването на Милен Цветков.Браво мила за смелостта ти. Hug
п.п как ще дойдат я тези убийци в студиото с какви очи ще те погледнат

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 17:49 от silviayo

# 10
  • София
  • Мнения: 5 079
Гледам тъжна мама в часът на Милен Цветков,жестоко  е. Потресена съм.
 Браво майчице,че намери смелост.Мите съболезнования.
Трябва да има възмездие. #Cussing out

# 11
  • Мнения: 3 634
Ако не ме лъжат очите в момента "тъжна мама" говори в предаването на Милен Цветков.Браво мила за смелостта ти. Hug

Нали?! Значи не съм се припознала!  Sad

# 12
  • Мнения: 356
Ако не ме лъжат очите в момента "тъжна мама" говори в предаването на Милен Цветков.Браво мила за смелостта ти. Hug
Съжалявам,че си там сама,но съм сигурна,че ще те последват и други майки,преживели подобна непрежалима загуба!И най-после някой ще ви чуе!

# 13
  • София
  • Мнения: 790
 Cry Cry

Много тъжно ми стана....

Спи спокойно детенце  Flowers Rose

# 14
  • Мнения: 533
Гледах и плаках и сега плача. Веднага се сетих че си ти не само лицето но и историята ти. Съжалявам че не съм разбрала по-рано щях да дойда,въпреки неодобрението на близките ми не ми позволяват да се връщам към това даже и в момента ми се карат жалко че си сама. Не мога ей така да си седя вкъщи и да няма възмездие и се нервирам като ми казват да не мисля за миналото а да се радвам на детето си Close скапаните д-ри ги няма много ясно #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт