Педиатър в 18 поликлиника или?

  • 9 702
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте,
Личната ми лекарка каза, че вече трябва да търся педиатър за бебко. Искам да попитам задължително ли е да е близо до нас или може и друг лекар? Живея близо до 18 поликлиника, ако някой знае добър педиатър там моля да препоръча Simple Smile
Благодарая ви предварително!

# 1
  • Мнения: 5 228
Не е задължително да е близо до вас, но е е много по-удобно. През първата година се ходи на консултация всеки месец, много по-лесно ще ти е, ако е близо. Но все пак по-важното е лекарят да е добър. Личният ти лекар не ти ли препоръча някого?
Хубаво е преди да избереш педиатър за бебето си, да с поговориш с няколко лекари, защото е важно дали мненията ви по основни въпроси съвпадат - дали подкрепя дългжото кърмене, ако имаш такова намерение, кога и как препоръчва захранване, при всяка хрема ли предписва антибиотици. Това са все важни неща, по които ще прецениш и доколко е в час с новостите в медицината или си кара по старата съветска система.

# 2
  • Мнения: 822
За 18 ДКЦ съм чувала добри отзиви за д-р Шкодрева.

# 3
  • София
  • Мнения: 607
Преди три години голямата ми дъщеря се разболя от мононуклеоза и трябваше да влезем в болница бях бременна с малката в 6 месец д-р Шкодрева ми оказа всячески съдействие и внимание.Просто тя е невероятен лекар и човек.винаги когато децата са болни от нещо по сериозно ги водя при нея.Зивея в друг квартал и имам друг личен лекар и той ми я препоръча.  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 6 360
днес се запознах с д-р Шкодрева и ми направи отлично впечатление. тя е и републикански консултант по първа помощ за деца.

# 5
  • Мнения: 52
Здравейте! Може ли някой да даде координатите на д-р Шкодрева? А също, има ли някой впечатления за д-р Драгомирова също от 18-та поликлиника? Препоръчаха ми я, но бих искала да чуя и други мнения. Предварително благодаря!   bouquet

# 6
  • Мнения: 227
Д-р Шкодрова е прекрасен педиатър. Моите деца от новородени са при нея и мога да кажа само хубави неща за нея.
Винаги е била отзивчива и внимателна.
Благодаря и тук от сърце, въпреки, че едва ли влиза тук!   bouquet  Grinning

# 7
  • Мнения: 52
Може ли някой да даде координатите на д-р Шкодрева?
Ехооо, никой ли няма телефона на д-р Шкодрева? newsm78

# 8
  • Мнения: 2 334
И на мен ще ми се наложи да преместя дъщеря ми в 18 поликлиника и бих искала някакви координати на добър педиатър и съответно на д-р Шкодрева че чета че е добра лекарка.  Thinking

# 9
  • Мнения: 43
А къде се намира тази поликлиника ?

# 10
  • Мнения: 59
Привет момичета Simple Smile
За д-р Шкодрова мога само добри неща да кажа , а нейният съпруг м и води ЖК пак в 18-та п-ка. Но искам само да поправя някой мамчета че д-р Шкодрова работи само с направления, тоест за такива като мен и други мамчета от района които трябва да избират личен лекар ( педиатър) за бебоците си мисля че тя отпада като вариант . А за Драгомирова съм чувала добри отзиви , както и за Петрунова ( ии на мен ми предстои такъв избор и все още се чудя) . Мислех Шкодрова , но уви тя не е към JP -тата.

Надявам се да съм помогнала , а и ще следя темата ако може и на мен някой да помогне в избора Simple Smile

Поликлиниката се намира в Сухата Река (срещу Общината )

# 11
  • Мнения: 369
Аз записах сина си при д-р Ботева в 18п-ка.Много съм доволна от нея,много е отзивчива,внимателна,обяснява всичко най-подробно и има добър подход към децата.Много хора ми казваха че първия път като дойде лекарката вкъщи след изписването на бебчо прегледа се плаща,но тя не ни взе никакви пари.Ако някой се интересува ще дам координати.

# 12
  • Мнения: 2 334
Аз записах сина си при д-р Ботева в 18п-ка.Много съм доволна от нея,много е отзивчива,внимателна,обяснява всичко най-подробно и има добър подход към децата.Много хора ми казваха че първия път като дойде лекарката вкъщи след изписването на бебчо прегледа се плаща,но тя не ни взе никакви пари.Ако някой се интересува ще дам координати.

Би ли ми дала координати на д-р Ботева?

Общи условия

Активация на акаунт