Отзиви за д-р Велев от Шейново - спешно!

  • 1 461
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 368
Molia spe6no mi napi6ete otzivi za d-r Velev ot 6einovo

Последна редакция: чт, 11 авг 2005, 11:57 от Туфка

# 1
  • Мнения: 552
Аз ходех при него преди 7-8 години, когато още беше в Майчин дом. Тогава бях във възторг от него... Сега обаче ходя при друг лекар в Шейново - не че съм се разочаровала от Велев, просто тогава "му загубих следите".
Когато отново си избирах лекар обаче, преди около 2 години, чух за него отзиви от приятелки, че бил станал "много комерсиален". В крайна сметка и аз сравнително наскоро имах едно такова преживяване с него в Шейново... поне аз така го изтълкувах - ако искаш, мога да ти разкажа на бележка.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Минава за един от добрите лекари в Шейново. Чувала съм, че е меркантилен, но кой ли не е  newsm78 Пусни го на търсачката, има доста писано за него. Като цяло е професионалист и единствения в Шейново, който прави амниоцинтеза, а това си е майсторлък.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
Нямам лични впечатления, препоръчаха ми го когато бях бременна, дадоха ми коодинатите, но преди да му се обадя започнах да проучвам и разбрах, че е добър професионалист, но изключително комерсиален и това за съжаление вече поставя на първо място. Въпроса не беше за парите - аз си избрах лекар и платих за избора, после си платих и ВИП стая, но не ми се вижда нормално комерсиализма да бъде над професионализма, както се говори за Велев. Може и да съм получила изкривена информация, но аз поради тази причина не му се обадих а си намерих друг лекар.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 375
Изключително съм доволна от др Румен Велев. Наистина е супер професионалист. Познавам го от 8 години и лоша дума не мога да кажа. Внимателен и точен. И операция и раждане имам при него. Ако искаш пиши ми на лични.

# 5
  • Мнения: 105
И аз раждах при него, следи ми цялата бременност и много си го харесвам. При мен нещата с раждането бяха малко сложни, но човека се справи много професионално та съм му благодарна. През последните седмици и по време на раждането ми уж трябваше да е в отпуск, но можех да му се обаждам винаги, той идваше за всичките ми прегледи.

# 6
  • Мнения: 1 313
Най-страхотния лекар!!!!Ако искаш пиши на лични за повече инфо ,но той наистина е изключителен лекар и прекрасен човек!

# 7
  • Мнения: 180
Не успях да се преместя при него за раждането - родих 1 ден преди записания преглед при него:)))
Бях при д-р Богословова, но в последния момент реших, че искам да раждам при него, ама не стана - но няма лошо.
Но сега ходя при него на прегледи, и много си ме кефи, и съм чувала само много добро отзиви за него - както и всички мами по-нагоре го пишат.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт