въпрос

  • 737
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
здравейте.имам един въпрос?имам редовен цикъл и овулация на 11-12 ден.когато съм в овулация имам болки и напрежение в гърдите и болки в яйчниците.но този месец не беше така.нямаше болки напрежение в гърдите,само леки тапи болки много ниско долу.и те4ение което беше като вода и без никакав цвят.и го имах два три пати.ако темата ми не е за тук премахнете я но незнам каде да пиша.ако някои може да ми каже нещо мерси.

# 1
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Всичко, за което разказваш, ако съм те разбрала добре, е съвсем нормално. Аз също по време на овулация имам леки болки в яйчниците, понякога напрежение в гърдите. Но не е еднакво по сила всеки месец. Ето например миналия МЦ нямах никакви симптоми.
А бялото течение, за което говориш и което се появява около овулацията, е цервикалната слуз. Тя е много важна, защото подпомага по-лесното придвижване на сперматозоидите към яйцеклетката.

# 2
  • Мнения: 35
да но знаеш ли какво ме притеснява-имам болки в гарба и краста странен апетит,и много силно обоняние.

# 3
  • Мнения: 568
Джерислава, какъв всъщност ти е въпросът? Дали си имала овулация или дали си бременна?...

Кога ти е била последната менструация? Кога очакваш следващата?
 
Ясновидки сред нас няма!!! Дай малко повече инфо, ако искаш да ти помогнем!  Rolling Eyes

Болките в гърба, странният апетит и силното обоняние могат и да означават бременност, а могат и нищо да не значат... Аз например съм бременна вече в трети месец, а не съм имала и нямам нито един от тези симптоми.

И като пускаш нова тема другия път, хайде да не е със заглавие "Въпрос". Измисли нещо, което поне малко да загатва за съдържанието на темата...  Peace



# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
да но знаеш ли какво ме притеснява-имам болки в гарба и краста странен апетит,и много силно обоняние.
Според мен крастата си е достатъчно притеснителна, остави сега обонянието и болките в гърба Thinking На нея трябва да обърнеш внимание; потърси дерматолог незабавно Mr. Green

# 5
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Миле, Деситале, пуснахте се на пързалката, А ?  Joy Joy Joy
да но знаеш ли какво ме притеснява-имам болки в гарба и краста странен апетит,и много силно обоняние.
Според мен крастата си е достатъчно притеснителна, остави сега обонянието и болките в гърба Thinking На нея трябва да обърнеш внимание; потърси дерматолог незабавно Mr. Green
Е това ме кефи  hahaha . Момичето има кожен проблем , А вие бременно го изкарахте  Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 98
Ейй, много ме разсмяхте..... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Според мен трябва да се ходи на лекар, за всеки симптом има причина!

Общи условия

Активация на акаунт