Мили Дами, моля препоръчайте ми обувки "първа стъпка",

  • 4 591
  • 33
  •   1
Отговори
като нашият Тони е мъж и е на 8 месеца, но вече 2ра седмица не намираме обувки, които да ни стават. Глезен- по широк,следователно петата не прилепва към обувката и т.н. Нуждаем се от съвет:)

# 1
  • Мнения: 9 814
Вземете като за начало буйките на К и К.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/Resize_of_k2004r_copy.jpg

# 2
  • София
  • Мнения: 1 535
Колев и Колев имат буйки и с връзки,

Имат и ципче за по-лесно обуване, както другите.
За по-пухкаво краче мисля, че този модел ще е по-подходящ  Peace

А какви обувки сте мерили?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Най-добре е да се прохожда бос, по чорапи. Навън на 8мес все още няма да стъпва, не са му необходими толкова прецизно избрани обувки, да има нещо на крачетата.

# 4
  • Мнения: 1 740
Peaceи нашите първи крачки бяха с такива само ,че сини

# 5
  • плевен
  • Мнения: 644
Peaceи нашите първи крачки бяха с такива само ,че сини

Ние пък бяхми с бели но са удобни и мекички  Peace

# 6
  • Мнения: 15 379
Аз пък от буйките на КиК бях страшно недоволна Sad. След 2 обувания заприличаха на парцал. И с КиК бяхме до там.
Силиконовите чорапки са идеални за прохождане вкъщи, а за навън идеални са буйките на Рихтер или Чико Peace.

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 698
запис да следя,че и на нас ни предстои прохождане!
да питам и аз-лятото с буйки ли да ходи или с някакъв тип сандалки?

# 8
  • Мнения: 109
запис, и аз се интересувам

# 9
  • София
  • Мнения: 1 535
да питам и аз-лятото с буйки ли да ходи или с някакъв тип сандалки?

За лятото мислех нещо от този тип


Не съм сигурна, че отворени отпред на пръстите сандалки са подходящи  newsm78

sourcherry можеш ли да ме ориентираш къде се предлагат буйките, които споменаваш - интересуват ме магазини в близост до НДК, Халите...

# 10
Много благодаря на всички отзовали се. Днес купихме обувчици на КиК, тези белите с цип и връзки. Скоро ще Ви дадем мнение Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 4 129
И аз се оглеждам за обувки за прохождане, но за лятото. Много ми харесаха едни сандалки на Primigi. Отзад са затворени, отпред са целите на ленти. Изглеждаха стабилни и много сладки. Но тъй като имам достатъчно време ще търся нещо по-евтино. Пък и още сме зима - рано е за сандали.

# 12
  • Мнения: 64
Аз съм поръчала тези маратонки мислите ли ,че ще стават за почти прходило дете или трябва да са с мека подметка?

# 13
  • Мнения: 3 993
Колев и Колев имат буйки и с връзки,

Имат и ципче за по-лесно обуване, както другите.
За по-пухкаво краче мисля, че този модел ще е по-подходящ  Peace

А какви обувки сте мерили?


Е точно със същите бели обувки е дъщеря ми от около 2 месеца. И навън я пускам да походи (с моя помощ), е, не са се скапали още.  Wink За вкъщи са идеални!

INI82 , трябва да с твърда подметка, за да стъпва хубаво детето с цяло стъпало.
Онзи ден бях в магазин "9+" и харесах няколко модела на Чико, с твърда подметка, пролетно-лятна колекция са заредили, има по-отворени модели от типа, който е показала InaD. За съжаление най-малкият номер е 18, а дъщеря ми още е на 15-16, така че не купих нищо.
Точно тези модели ги няма в магазина, но разгледайте малко красота  Simple Smilehttp://scarpine.chicco.com/

# 14
  • Мнения: 64


INI82 , трябва да с твърда подметка, за да стъпва хубаво детето с цяло стъпало.
Онзи ден бях в магазин "9+" и харесах няколко модела на Чико, с твърда подметка, пролетно-лятна колекция са заредили, има по-отворени модели от типа, който е показала InaD. За съжаление най-малкият номер е 18, а дъщеря ми още е на 15-16, така че не купих нищо.
Точно тези модели ги няма в магазина, но разгледайте малко красота  Simple Smilehttp://scarpine.chicco.com/

Ами така като ги гледам са с твърда подметка смяташ ли че ще са удобни , а за лятото съм харесала тези
,за тях какво ще кажеш на пръстчетата да не би да са прекалено отворени?

Общи условия

Активация на акаунт