Ох мили мамчета , дайте ми съвет !

  • 2 101
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте .  Имам малък проблем .  Мой приятел преди дни стана татко на прекрасно момченце.
Днес ще се видим за да се почерпим и имам желания да му подаря неща за малкия  .   По филмите съм гледала (като правят  бебе-парти ) как подаряват  Бебешка торта - торта от най-важните неща за бебето и принадлежности , памперси и т.н. Не зная дали се сещате .  Иска ми се да взема нещо такова . Но проблема е ,че наистина не знам от къде , не съм майка и не зная  почти никакви магазини за новородени или подаръци от такъв род .

Моля ви дайте ми съвет от къде и какво   bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 9 814
Има т.нар. кошници за новородени, в който има какви ли не потребни и не до там неща.
Защо просто не му купиш една дрешка и една играчка?

# 2
  • Мнения: 566
отиди в някоя аптека и вземи раничката на Нивея ,тя е пълна с неща от първа необходимост за новороденото(става въпрос за козметика ),или пък в детскли магазин ,там ще ти опаковат кошница с каквото си избереш. Peace

# 3
  • BG
  • Мнения: 1 900
Най-лесно ми е да купувам за бебе.Може дрешка,играчка,бебешка хавлийка(халат),спално комплектче и т.н. Това е само едначаст,за която се сещам в момента.Има толкова други неща.

# 4
  • Мнения: 252
Франческа хубаво ти го е казала.И ма и готови комплекти с дрешки вътре(комплект за изписване)А ако можеш и сама можеш да си направиш.Пък и по-важното е не какво ще подариш,а че е с добри чувства.

# 5
  • Мнения: 1 523
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302605.0 В тази тема можеш да видиш как се прави торта от памперси.Трябват ти пакет памперси,фантазия и малко сръчност.

# 6
  • Мнения: 668
И аз разгледах тортите, наистина са страхотни. Това според мен е един страхотен подарък. Аз лично много бих се зарадвала на такъв  Blush

# 7
  • Мнения: 9 973
купии дрешка и играчка.Козметика не бих взела

# 8
  • Мнения: 1 046
А защо не купиш нещо супер символично от типа на играчка придружена с красива картичка, може и да сложиш някаква паричка вътре или пък някакво бижу, а защо не и от юбилейните златни монети, които се продават в банките.
Щом ти е приятел ще имаш възможност по-късно да посетиш майката и бебето и да купиш какъвто подарък искаш било то дрехи, играчки или каквото и да е за бебето.

# 9
  • Мнения: 1 740
И аз съм за дрешка или играчка.

# 10
  • Мнения: 7 201
купии дрешка и играчка.Козметика не бих взела
Peace Да,козметиката е твърде индивидуално нещо.
А може и музикална играчка,която ще им потрябва след 1-2 мес.

# 11
  • Мнения: 13
Момичета благодаря ви.

По скоро познат от колкото близък близък приятел е човека .  Спряла съм се на тази торта от памперси , мисля ,че макар не сме много близки е ефектен подарък .  Но ако в някой магазин я продават направена наистина ще ме улесни много от гледна точка пестене на време  Rolling Eyes

Ако не пък  дрешка или играчка .


Бихте ли ми препоръчали магазини с адреси в Сф . (ако знаете някой в който има такава торта , много ми е легнала на сърцето  )

# 12
  • Мнения: 568
Моето предложение е луксозен бебешки дневник-със сигурност ще го харесат родителите,ще остане спомен за винаги,ще бъде полезен.Можеш да го намериш в повечето книжарници дори и в нета.Много са красиви има и за момиче и момче.

Ето виж тези

# 13
  • Мнения: 1 046
Да дневника е наистина супер идея, а и е лесно откриваем. Има и доста лукозни и не толкова, а защо и някоя закачка за таткото има книги за таткото и бебето.

# 14
  • София
  • Мнения: 280
Анди тук също има подаръци за новородено. Ако ти се занимава, може да ги разгледаш и сама да си направиш кошница или торта  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт