нормално ли е

  • 1 836
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравей те искам да ви попитам аз сам в 5 седмица а имам чувството че ще ми дойде всеки момент ..нормално ли е това ..предварително ви благодаря..много се притеснявам

# 1
  • Мнения: 3 294
При мен беше същото чувство , някъде до 8-9 седмица , но не ми дойде , слава Богу  Praynig . Може да пиеш Но шпа при болка  Peace

# 2
  • Мнения: 2 521
И при мен беше така-всеки момент очаквах да ми дойде.Не се притеснявай и спокойно си бременей Wink

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Имах същите симптоми, понякога имах чувството, че ще ми се спукат яйчниците.

# 4
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
С първата бременност бях така.

# 5
  • Мнения: 4 433
Да,нормално.
Питах и гинеколога си даже Whistling

# 6
  • Мнения: 1 354
И според мен е нормално и аз в началото бях така,но да не се притесняваш все пак попитай гинеколога си.

# 7
  • Мнения: 2 013
И аз бях така.
Нормално е! Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Нормално е.И аз имах същите симптоми.Болеше ми корема, кръста, гърдите ми бяха страшно напрегнати.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз имах същите симптоми.На следващия месец пак.

# 10
  • Мнения: 135
Така ме болеше до третия месец

# 11
  • Мнения: 316
И при мен беше така. Най-силни ставаха болките нощно време между 3 и 4,00 часа. Тогава си мислех, че е бъбречна криза /толкова болеше!/. Дори ходих и на изследвания - било е някъде 2-3 г.с.; гледаха ме трима "специалисти", двама от които на видеозон, но бременност така и не беше констатирана /дори и съмнения за това нямаше/!

# 12
  • Мнения: 5 790
И аз бях така. Нормално е.

# 13
  • Мнения: 1 817
И аз мах същото чувство. Не можех да повярвам, че съм бременна, защото чувствах, че всеки момент ще ми дойде. Всяка сутрин очаквах със свито сърце. Добре, че всичко си беше наред.
Тогава и мен така ме успокоиха.

# 14
  • Мнения: 2 910
И аз се чувствах така в началото на бременността.

Общи условия

Активация на акаунт