Загубено доверие !

  • 9 093
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте ! Започват тази тема с идеята да ми кажете хората променят ли се ? Може ли, ако един човек сгреши/изневери,нарани/ и има желание да се поправи ,да върне доверието си?  И как?
Благодаря на всички които приех въпроса ми за сериозен и ми отговарят !

# 1
  • Мнения: 1 393
Понеже няма опция НЕЗНАМ,не съм гласувала.Наистина незнам дали и по какъв начин може да се върне изгубено доверие и то от близък човек,ако много те е наранил  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 153
Вълка козината си мени, но нрава НЕ!!! Гласувах с НЕ!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 170
Понеже няма опция НЕЗНАМ,не съм гласувала.Наистина незнам дали и по какъв начин може да се върне изгубено доверие и то от близък човек,ако много те е наранил  newsm78

Зависи кой е човекът, който те е предал. Ако ти е скъп е повече от болезнено и много трудно се възстановява. Трябват време, желание, прошка. И обич към човека, който е предал доверието ти.
Но винаги имаш едно наум Thinking

# 4
  • Мнения: 5 468
Според мен - не може. Доверие се губи веднъж.

# 5
  • Мнения: 4 450
Може, но с много условности. Зависи от характерите, от това доколко отсрещната страна може да прости и да му позволи да си върне доверието и в крайна сметка и от много случайности.

# 6
  • Мнения: 766
Някои се променят, ако им дадат втори шанс. Повечето не се. От теб зависи, дали ще дадеш втори шанс, за да провериш към кои спада човекът. Все пак, никой не е безгрешен.

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
всичко е възможно.

# 8
  • Мнения: 60
Здравейте ! Започват тази тема с идеята да ми кажете хората променят ли се ? Може ли, ако един човек сгреши/изневери,нарани/ и има желание да се поправи ,да върне доверието си?  И как?
Благодаря на всички които приех въпроса ми за сериозен и ми отговарят !

Може, но са нужни усилия и от двете страни. Дори сбъркалият да се промени, ако другата страна не иска да прости и постоянно насажда чувството за вина, въпреки че вижда промяната, каузата е обречена.

# 9
  • Мнения: 2 448
Не. Защото едно нараняване не винаги означава загуба на доверие. Отговарям за себе си, трудно вярвам, и трудно се обезверявам след като веднъж съм се доверила.

# 10
  • Мнения: 627
Счупената чаша се лепи, понякога майсторски, но винаги, винаги има едно ръбче там, където е била залепена.  Не може да стане като новите чаши...

# 11
  • Мнения: 776
Счупената чаша се лепи, понякога майсторски, но винаги, винаги има едно ръбче там, където е била залепена.  Не може да стане като новите чаши...

Изпревари ме, нещо подобно смятах да кажа. Simple Smile

Нещата никога не могат да бъдат както преди.

# 12
  • Мнения: 431
Да, може да се върне, да, може да е както преди. Иска се едната страна да съжалява и да не повтаря, а другата да е достатъчно щедра и да не натяква.

# 13
  • Мнения: 1 897
Зависи. Най-вече от този, който трябва да прости.

# 14
  • София
  • Мнения: 407
Доверието е като девствеността. Може да се възстанови, но след пластична операция.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт