Услуга: Пазаруване за заети хора

  • 2 064
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте дами,

тъй като в момента останах без работа и разполагам с цялото свободно време на света търся начин как да го уплътня най-ефикасно.И тъй като все пак трябва да се живее трябва и да се работи и да се печелят пари аз разсъждавам върху една идея която обмислям от известно време.

Идеята е  услуга от типа: Пазаруване вместо вас, като това може да включва хранителни продукти, дрехи подаване на документи и изобщо всичко което се прави в работно време но вие нямате такова.Тъй като аз съм от Пловдив най-ценно за мен би било мнението на дамите от Пловдив, но разбира се бих била благодарна и за всяко друго мнение.

Идеята ми е че ако имате ограничено време или просто няма как да посетите магазин или какъвто и да е друг обект бихте ли се възползвали от такава услуга и срещу какво заплащане.

Знам че идеята ми не е уникална но самата аз докато работих много пъти ми се налагаше да върша неща за които просто нямаше как в работно време.

Благодаря ви предварително за мненията  newsm10 .

# 1
  • София
  • Мнения: 1 387
Бих искала да те окуража, но ми се струва, че особено в днешно време малцина ще се съгласят да си плащат за подобна услуга. Не само поради кризата, а и защото манталитета ни е такъв. По-скоро ще кръшнем от работа и то с удоволствие, от колкото да платим някому да ни свърши личните дела. Подобна услуга би се котирала в голяма фирма и може би е вариант да се насочиш към контакти с такава. И още нещо - тук на дали ще намериш подходяща клиентела, защото повечето потребители са в отпуск по майчинство.
Все пак не губи кураж и опитай Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз пък си мечтая за някой да върши точно пазаруването на хранителните продукти вместо мен.  Grinning
Жалко, че си в Пловдив, а не във Варна.

# 3
  • Мнения: 1 650
аз пък се чудех днес кой да ми закара колата до сервиза и да я прибере после

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 679
Как хубаво ми звучи да харча парите на някой друг, че и да ми плащат за това  Mr. Green

Durango , подписа ти е върха!

# 5
  • Мнения: 1
идеята наистина не е лоша, но определено в София или Варна би могла да има доста по-добра реализация.. просто и в Пловдив нещата са много наблъскани и ако няма задръствания съответно няма да ти трябва чак толкова време за да свършиш нещо.

Общи условия

Активация на акаунт