Какво правят тия келеши от туристическия бранш

  • 8 988
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Ама вече наистина чакам с нетърпение фалити значи. Да останат само тези, които знаят как!
Масларова заради тях направи тая великденска ваканция, като те са обещали 20-30% отстъпки за нашенци за периода.  Келешите му с келеши обаче го правят, ама с обратен знак - плюс 20-30%. И народа тръгна да пълни хазната на комшиите.
Ние ще караме после няколко 6 дневни работни седмици. Обаче следващия път пак ще драснем към комшиите, защото те отдавна са се научили как.
Нищо, разсъждавам си просто. Ако искате и вие споделете.

# 1
  • Мнения: 4 668
Ами ... ние с мъжа ми преди три години се зарекохме , че повече на почивка в България няма да стъпим каквото ще да става  Confused
Съжалявам , но наистина сме принудени да търсим алтернативи навън .
А възможности бол - ски почивката в Австрия , Германия или Италия излиза по - евтино от тъпото село Банско ... за морето изобщо не ми се коментира  Sick
Няма как да стане да си дам парите на хора , които не знаят как да ми ги вземат  Naughty

# 2
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Подкрепям с тъга!

# 3
  • Мнения: 4 784
Много си права Мизи!
И ние почти сме се отказали от почивка в Бг вече.
Плачевно и трагично е!

# 4
  • Мнения: 2 241
Определено и аз на почивка в България повече НИКОГА не бих отишла!!!
Само и единствено за някой друг уикенд в планината, но нищо повече. Но на почивка категорично НЕ!!!

# 5
  • Мнения: 4 916
Оф, ами те разсъждават така "Миналата година имах такава и такава печалба, ако сега сваля цените и при тази стагнация... съвсем няма да имам печалба... така че по-добре да вдигна цените и да лъжа, че предлагам уникалната в цял свят услуга "плажуване на централния обществен плаж в Поморие."

# 6
  • Мнения: 1 243
Приятелките заминават утре (т.е. тази) сутрин за уикенда в Чифлика. Аз не тръгнах, поради ангажименти, но истината е, че не ми се почива в Бг  Cry. Малееееее ако се бяха организирале за Турция, Гърция, Египет....... щях да запратя ангажиментите по дяволите.
За съжаление-няма да си дам парите на аматъори, които даже и не знаят как да си ги поискат. Работих в сферата на туризма няколко лета на Златни пясъци и...съм отвратена. Жалко за икономиката ни!

# 7
  • Мнения: 1 668
И аз съм отвратена... Последните ми опити за почивка в БГ са пълен кошмар. Да са живи и здрави комшиите, че знаят как да си правят бизнеса. Преди 5 минути пуснах поредния гневен мейн на поредната туристическа агенция, която си мисли, че сме длъжни да и плащаме щото ей така са регистрирали фирма. Трети ден чакам да ми кажат има ли стая в избран от мен хотел (искам да пратя бабата с внучето). като гледам темповете, с които бачкат сигурно са отишли пеша да проверят!

# 8
  • Мнения: 395
За щастие или нещастие нямах възможност да почивам в България последните 3 години. Последния път като съм стъпвала в Бг курорт беше за миналия Великден- 3 дни на Златните- дадохме много пари, а получихме едно голямо НИЩО- ужасен спа център, много студен хотел, лоша храна, никакви развлечения...ужасно беше. Изпитвам някаква носталгия от едно време- почивките ми из Балканите и по морето. Сега предпочитам да изпитвам удоволствие от чуждестранните дестинации. Сори за българската икономика, но при такова лошо съотношение качество: цена не бих почивала в БГ.

# 9
  • Мнения: 191
Ние също не мислим да ходим на море в България. По нашето черноморие е абсолютна селяния, претъпкано с хора, грубо и неадекватно обслужване, плажовете са мръсни и ПРЕТЪПКАНИ с хора. За мен това не е почивка, това ме изморява. Искам да е спокойно и чисто и да мога да си почина наистина. Пък и вече има много примамливи дестинации на прилични цени.
Единственото хубаво на БГ черноморието са чисто новите хотели  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 497
Ами накрая ще си почиват те и персонала в хотелите, ето това правят. Този номер с по-скъпите почивки по време на ваканции е валиден навсякъде по света, но точно сега не е точно така.  Joy Joy JoyНие - по света почиваме от 4 години. Сори, но ни загубиха като клиенти.

# 11
  • Мнения: 327
За голямо съжаление е така,изгониха българите от Бг.черноморие.
Не останаха будали,който да си дават парите за НИЩО,гоооооляма част от българите вече почиват на вън.
Нека разчитат на пенсионери по някакви си там програми,да видим до кога ще издържат.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 590
Подкрепям всичките тези мнения!
Преди 2 години почивах във Велинград, където имаше ролба само на градския плаж и я пускаха по 15 мин. на всеки ДВА часа ... във всички ресторанти ядохме все едни и същи, лошо приготвени храни, и цената на почивката ни беше два пъти по-висока от същата по времетраене, но на светлинни години като качество почивка в Турция...

# 13
  • Мнения: 1 047
Съгласен съм с гореописаното. Подкрепям и честно да си призная ме боли и се срамувам, че това се случва с нашата държава.
А имаме дадености.

# 14
  • Мнения: 2 241
Имаме невероятна природа и вместо точно туризмът ни да е най-добре развит се случва точно обратното. Виждам как след няколко години единствените почиващи тук ще са само пенсионери по разните му програми на социалното министерство.

Общи условия

Активация на акаунт