Идеи за предстоящата ваканция

  • 861
  • 10
  •   1
Отговори
Моля дайте идеи за ваканцията, че нещо сме го закъсали. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 284
О, този път ваканцията не успя да ме изненада Laughing,Спретнала съм такава програма, че не мога да си се нарадвам на организацията, дано само времето не ме изненада, че сутрин ще има един час решаване на задачи, после караме колела в Южния парк, а следобед е време за четене на книжка.

# 2
Искам нещо по-различно, по-интересно. За София става дума. Театър, кино, филми, лагери, конкурси, състезания...Нещо такова, занимателно.

# 3
  • Мнения: 284
Препоръчвам ти мюзикъла "Оливър" в Младежкия театър - дават го на 12 април. Ние го гледахме преди две седмици и децата бяха очаровани, даже си мисля дали пак да не ги заведа. Страхотен спектакъл - с оригиналната музика и с участието на деца от Хора на софийските момчета и от балетното училище.

# 4
Благодаря, Aster, и това е нещо. Ако се сетиш а нещо друго, моля те, кажи. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 54
Моя син иска да пообиколим музеите. Иска военноисторическия, природонаучния и националния исторически. Аз отдавна не съм ходила и поне на мен ще ми е интересно  Whistling

# 6
  • Мнения: 8 999
Аз не ходя на работа, така че нямам проблеми с ваканциите. Ще си се гледаме вкъщи. Малко учене, разходки при хубаво време, гости - при лошо. Може да ми се смили сърцето и да ги заведа на кино някой път.

# 7
  • Мнения: 284
Може да ми се смили сърцето и да ги заведа на кино някой път.

Ние преди ходехме по-често на кино, но напоследък ме е яд на цените на билетите и започнахме да ходим на театър (Младежкия, Възраждане) - досега не бях правила сметка, но се оказа, че на театър е по-евтино или колкото на кино за 1 възрастен и две деца Shocked За съжаление това, което ще дават през ваканцията сме го гледали - може и на мен да ми се смили съцето за кино.

# 8
  • Мнения: 2 110
Моя син много иска да отиде в провинцията при дядо си ! Може би за вас нищо интересно, но той е много щастлив !

# 9
  • велико търново
  • Мнения: 584
И мойта дъщеря иска да си ходи на село ваканцията.Да кара колело и играе на вънка с приятели.И по малко задачи и книжки за четене с баба си.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 159
Ние пък, мами, с още 3 мами Simple Smile и нашите първолачета си заформяме Игралница-занималница за пролетната ваканция. Стегнали сме си раничките, храна и вода за из път, напомпили сме гумите на колата и тръгваме да обикаляме из района.
Ако някой се чуди за ваканцията и е във Варна може да се присъедини към нас. Пишете тук на лични или най-добре звънете на 0889656789, че от утре сме по полянките, Морската, ездата, играта и музеите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт