Сенки на Чифели или Импала?

  • 3 334
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте мили дами.В голяма чуденка съм кои сенки да избера.Прахообразните на чифели или на импала.Някоя от вас да ги е ползвала?Отзиви?Сигурно ще ви се стори смешно защо толкова се чудя,а не взема да ги пробвам,но просто смятам да купя доста цветове наведнъж и така. Embarassed А и не ми се дават 50 лева напразно. Grinning Ако някоя мама помогне ще съм й много благодарна. Hug   
http://cifellicosmetics.com/eyes/eyes1-bg.html ето сенките на чифели

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 10:41 от миличката

# 1
  • Мнения: 2 229
Прахообразните на Чифели били много блестящи, така че ако търсиш този ефект, си вземи тях! Peace
А откъде ще ги купуваш? Май бях чела, че ги има на Пиротска, но така и не се наканих да отида.

# 2
  • Мнения: 239
Продукти на Ciffeli има на спирката на лъвов мост,в една малка парфюмерия Paris Galery.
Продуктите им не са лоши (за сенките точно не знам,тях точно не съм ползвала)

# 3
  • Мнения: 262
На Cifelli са страхотни , от Импала нямам впечатления.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 160
Cifelli - разбира се  Peace

# 5
  • Мнения: 779
 като марка 4ифели се водят по-добрите,но за сенките...

# 6
  • Мнения: 13 623
Много съм доволна от Импала на прах. Супер пигментирани и много лесно се нанасят.

# 7
  • Мнения: 1 298
Чифели са много добри, но са с по-бляскав ефект. Не става "невидим" тип грим, мисля. За другите не знам.

# 8
  • Мнения: 6
Благодаря ви момичета,но аз съм от Русе и не мога да помогна на потребителката горе.  Hug

# 9
  • Мнения: 2 229
Между другото, защо държиш да купуваш много наведнъж? По-добре си купи няколко цвята и ако ти харесат, си вземи още..

# 10
  • Мнения: 434
Имам и от двете марки и Чифели и Импала.Определено ти препоръчвам тези на Чифели,на мен ми издържат по цял ден...без проблем. Peace Не мога да кажа същото за Импала,супер нетрайни са. Crossing Arms А за блясък...и на двете марки са еднакво бляскави,лично мое мнение. Peace

# 11
  • Мнения: 343
Ползвала съм на Cifelli  и съм страшно доволна. За съжаление в Русе вече е невъзможно да се намерят. Ако някой има информация къде се продават да ми каже.

# 12
  • Мнения: 6
Я,откъде изровихте темата ми. Grinning
Аз си взех сенки вече де,и на чифели и на импала...хубави са всичките,много хубави,но на чифели са по-добри.  Wink
Аз ги взех от магазинчето за козметика в Ялта,виждала съм и в едно малко магазинче,как да го опиша...точно срещу аптека Марешки,но на ъгъла,там на кръстовищео(ама какво обяснение) и в едно магазинче на олимпа,точно до аптеката.  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 3 641
Прахообразните на Чифели са много добри. Не се слепват и издържат цял ден. Има и хубави цветове Peace

Общи условия

Активация на акаунт