ПУНКЦИЯ ЗА МЕНИНГИТ

  • 470
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Здравейте мами,има ли някой на когото са му правили пункция за менингит.Остават ли последствия след пункцията,боли ли кръста,трябва ли да се пазиш кръста цял живот после?

# 1
  • Мнения: 83
Az bqx bolna ot meningit predi 15 god i mi pravixa pone 3 puti ,nqmam nikakvi posledstviq kato se ima predvid 4e ednata lekarka 3 puti me by4i i ne moga da yly4i a si bewe dosta bolezneno /togava de/sega moge ypoika  da slagat neznam .Taka 4e ne se pritesnqvai ne e 4ak  tolkova opasno a puk i lekara ako e dobur .

# 2
  • Мнения: 7 110
Две пункции имам от преди двайсет и няколко години. Не съм имала проблеми с кръста. Детството си го изкарах с почти активно спортуване. По тогавашните стандарти бях освободена за някакъв период (3 или 6 месеца, но не помня точно) от бригадирска трудова дейност, както и от физкултура. От първото с удоволствие се възползвах, но лошото беше че учителите не ми даваха да практикувам второто занимание. Намирах начин да ги убедя обаче. Накрая и родителите ми узнаха и не се криех от никого след 3-тия месец. Кръст не съм пазила. За цял живот съвсем не може да става дума. Все пак е твоя преценката как да постъпиш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт