Механа Чановете-кв. Надежда в София

  • 4 497
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 357
Изобщо незнам дали въпроса ми е за тук,незнаех къде да го задам затова реших да е тук.Питането ми е,някой посещавал ли е тази механа?Какво ви е мнението за нея?Как е кухнята и цените?Става ли за отпразнуване на рожден ден?Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 357
 Никой ли не е ходил и не може да ми даде информация за това заведение  Sad

# 2
  • София
  • Мнения: 341
Аз съм ходила, но преди година и малко. Хареса ми, спокойно беше, не е запушено, бързо ни обслужваха, порциите бяха нормални /аз доста си хапвам, така че за мен това е от значение Simple Smile / и не е скъпо.

# 3
  • Мнения: 1 322
И аз съм ходила преди година. Хареса ми, храната е хубава, но незнам цените какви бяха. Става за рожден ден. Има и някаква програма.

# 4
  • Мнения: 345
Момичета, аз подновявам темата  с питане за кръчмата към днешна дата. Има оферта за Св Валентин и доста се замислям дали да не отидем там. Хайде, дами вие сте Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 6 248
Не съм ходила, но миналата годиан се чудехме за нея за рождения ден на мъжа ми. Разгледахме менюто, цените не са ниски, средни са. Изглеждаше интересно вътре.

В надежденската тема препоръчаха някакъв ресторант Фуего, но не сме го посещавали още: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=410776.390

# 6
  • софия
  • Мнения: 163
Дали има места все още в Чановете, и аз си мислех да идем там за 14-ти, не че толкова го празнуваме, ама ни се ходи някъде, пък и повод да си намерим Simple Smile

# 7
  • Мнения: 345
Да, има места, но май се разпадна нашата организация за там

Общи условия

Активация на акаунт