Geox детска номерация

  • 9 296
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Моля за помощ за размери на крачето/стелката в см. за детските обувки на Geox! Попадали ли сте на таблица с размери?
Искам да поръчам от онлайн магазин в чужбина маратонки от тази марка за сина ми и много се притеснявам дали ще му уцеля номера.
Ако някой има детски маратонки 26 и 27 номер на Geox, много ще съм му благодарна, ако ми измери стелката.

# 1
  • Мнения: 1 341
Geox си отговарят на номерата. Нямам 26-27н, за да измеря, но 24 на дъщеря ми е като другите й обувки. Peace

# 2
  • Мнения: 2 531
Сандалки Геокс , номер 26 стелката е 16,5 см. Според мен си отговарят! Би ли споделила от  кой сайт ще пазаруваш?
П.п. на 1г.9 м. ли носи 26  Shocked

# 3
  • Мнения: X
Момичета, страшно много ви благодаря!  Hug

Да, моят е голям крачун - на 1г. 9м. носи 25-26 номер.  Mr. Green

Ще пазарувам оттук: http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.sh.br01.15/

# 4
  • Мнения: 1 217
Сандалки Геокс , номер 26 стелката е 16,5 см. Според мен си отговарят! Би ли споделила от  кой сайт ще пазаруваш?
П.п. на 1г.9 м. ли носи 26  Shocked
Честно да си кажа,незнам какво толкова чудно има,че детето носи на тази възраст този номер обувки.
Моето дете е на 2 годинки и вче отиваме към 27 номер.Дядому носи 46,чичо му също 46 номер.
Януари му взех на моя син 26 номер и те вече почти нему стават сега.стелката е 16.5 см.
27 номер-17 см.

# 5
  • Мнения: X
Явно наистина е ген.  Мъжът ми носи 44 номер обувки, а баща ми - 45.
Пък и може би другите мами съдят по щерките си, че са били с по-малки крачета а същата възраст, но аз да вметна, че моята дъщеря проходи с обувки 18 номер, а синът ми директно с 21 номер. (А проходиха на една възраст приблизително.) Значи, нормално е да има разлика 2-3 номера в размерите на обувките при момчета и момичета на тази възраст. 

polina_malina, а ти за Geox ли си писала, че 26 номер е с 16,5 см. стелка?

Ако е така, значи моят определено е за 26 номер, а до есента вече няма и да му стават. Защото зимните му боти са 26 номер със стелка 17 см. (но не са на Geox), но те все пак са му малко големи (нормално за зимни обувки).

# 6
  • Мнения: 8
можете ли да ми кажете как се пазари от този саит или има ли от къде да го прочета благодарности предварително Hug

# 7
  • Мнения: X
Ето ги темите за пазаруване от Mytoys: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381651.0

Изключително съм доволна от сайта, вече имам 6-7 поръчки от него. Носят ти нещата вкъщи с куриер, не ходиш по пoщи и митници. Доставката за нов клиент е 6 евро, за стари клиенти - 16 евро.

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 20:38 от Анонимен

# 8
  • Мнения: 1 187
Днес взех маратонки на дъщеря ми точно 26н.-стелката наистина е 16.5см. Peace
Има голям избор на маратонки за момченца(повечето бяха 44лв.),за момиченца е по-малък избора,но има.Нова стока очакват април.

# 9
  • Мнения: 418
Днес взех маратонки на дъщеря ми точно 26н.-стелката наистина е 16.5см. Peace
Има голям избор на маратонки за момченца(повечето бяха 44лв.),за момиченца е по-малък избора,но има.Нова стока очакват април.
В кой магазин има повече модели,защото утре мисля да се запътя към този на Витошка?Че още караме с ботуши.И дали има модели за момчета,ако си забелязала?

# 10
  • Мнения: X
Днес взех маратонки на дъщеря ми точно 26н.-стелката наистина е 16.5см. Peace
Има голям избор на маратонки за момченца(повечето бяха 44лв.),за момиченца е по-малък избора,но има.Нова стока очакват април.
В кой магазин има повече модели,защото утре мисля да се запътя към този на Витошка?Че още караме с ботуши.И дали има модели за момчета,ако си забелязала?

В Сити центъра до НДК. И аз ги гледах, намалени са от 109 на 44 лв., но нищо не ми хареса. Всички модели бяха доста затворени и зимни.
Бодливка, благодаря ти много, че премери стелката!
А къде точно е магазинът на Витошка?

# 11
  • Мнения: 418
Geox е на Витоша 46,на ъгъла с Парчевич от страната на Мango.

# 12
  • Мнения: 8
Жасмин, много ти благодаря за ценната информация. Смятам да се възползвам. Успех на всички newsm10

# 13
  • София
  • Мнения: 44 028
иди в магазина и премери, после поръчвай на воля....
на моят човеек геокса или са му малки или много големи, все едно...

# 14
  • Мнения: 678
имаме GEOX 26 номер - стелката му е почти 17 см . според мен е уголемен .
и какъв парадокс - в момента носи GEOX 26 и 24 номер и двата номера й стават едновремено Rolling Eyes тоест 24 номер също е уголемен
миналата есен износи GEOX 23 номер , който си отговаряше .
Имаше и сандали на GEOX - груби но здрави - отговаряха си на 22 номер .
Според мен на  GEOX за размери не може да се разчита ама никАк  Peace

Общи условия

Активация на акаунт